Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Egy komoly bugot találtam ami miatt sajnos kénytelen voltam visszatérni windowsra, ami hála a clonezilla mentésnek gyorsan ment. A k3b miután beraktam a másolandó dvd-t és rá klikkeltem a meghajtóra ki jelezte hogy milyen formátumú video/audio sávval készült a lemez még az oldalarányt is kírta, mikor megnyomtam a másolás gombot akkor teljesen csontra fagyott a rendszer, többször is próbákoztam vagy fekete csíkos vagy sötét fehér képernyő és reset gomb lett a vége. Ez a hiba korábban már a k3b indításakor előfordult amit úgylátszik a k3bsetup sem küszöbölt ki teljesen, súlyos hiba van a dvd+rw-tools valamelyik proramjában, enélkül nem fagy a k3b, viszont dvd-t sem lehet írni. Azt még megemlítem hogy PATA íróm van amit nem kezel natívan az alaplapi chipset, egy külön integrált VIA Pcie-s vezérlőn lóg. Lehet hogy sata író beszerzése megoldaná a gondot(már régóta minden vinyóm sata), de egyelőre egy jobb vga-ra akarok költeni az integrált helyett.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák