Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz dionaea #65 üzenetére

    Egyébként nem vagyok arról meggyőződve, hogy nem futotta már meg azokat a köröket amiről beszélsz. Ami a technológiával történő lépéstartást illeti ott a WSD sorozat.

    Brutál bukás volt nekik és minden más gyártónak mert mint tudjuk a minden jóval felszerelt Andrion Wear egy betegágy (volt WSD-F30-asom és tényleg nem szerettem) . Ezért is minden telefongyártó a saját oprendszerű óráit "nyomja"
    Teljesen érhető, hogy a CASIO miért nem erőlteti ezt a vonalat; felesleges! Van a piacon kismillió fitnesz-óra-okoskarkötő-okosóra a fillérektől, a félmilliós árkategóriáig.
    Amit ahhoz kell, hogy túlélj az ott van a hokikorong méretű Rangeman-ben aztán ennyi.

    Vagy ott a kocasporthoz a G-Lide.

    A Casio nagyon jól csinálta; nem csak divatot teremtett, hanem egy életérzést is. Ezeket a hagyományos LCD-s kvarcóráival érte el és ezt a státuszt nem fogja feladni, hogy belerakjon mindenféle smart-csicsát, aztán oda degradálja az óra fogalmát, hogy naponta tölteni kelljen. Hol volt még okosóra 1992-ben amikor már volt nekik ANALÓG fitneszórájuk:

    Ott a vérprofi fitnesz-sport óragyártó a GARMIN; nekem volt EPIX-em, imádtam, hozta még a CASIO fílinget is, de kellettek a kompromisszumok; gyalázatos kijelző, hetenete "etetni" kellett és nem volt apelláta, úgy tudott merülni intenzív használat mellett mint a balta nyél nélkül, nagy volt, nehéz, körülményes volt használni.
    Szeritem a mai piacon nincsen még olyan okosóra amire egy CASIO tulajdonos szívesen váltana; ne kelljen töltögetni, legyen legalább annyira tough mint egy CASIO és legyen benne annyi "játék" mint egy CASIO-ban.

    Nekem ilyen okos-dzsísokkom van:

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák