Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbego

    aktív tag

    válasz rep3at #274 üzenetére

    :) Ez volt a harmadik kiszemeltem. De végül elvetettem, nem tudom, hogy a tokja anyagában színezett, vagy festett.
    Nem akarok úgy járni, mint az AW-80 -ammal, hogy pár áv után ocsmányra kopik a festés. (Most is csak itthon van rajtam, ha megyek valahova a klasszikus mutatós Edifice vagy egy Lorust használok.)

    Azért valamennyire szoktam vigyázni az óráimra, így nem gondolom, hogy csak egy G-schock felene meg. Nem tartom életszerűnek, hogy egy órának ki kell bírnia azt ha egy kocsi átmegy rajta. Nekem a legdurvább felhasználás az lenne, hogy az alföldön nagy ritkán földúton biciklizve használnám. Régebben az AW-80 -asommal még a Bükkben a hegyoldalban tekertem, azt is rézkódást is bőven bírta.
    Most olyat akarok amiben még mutató/mozgó alkatrész sincs, azaz kvázi ütésálló. Ezért szemezek a W-218-cal meg a DW-291 -gyel. Egyébként meg egy digitális kvarcórára ha lehet nem adnék ki kb. 15 ezernél többet. Ez nekem a "játszós" kategória. Értsd: oké, hogy strapabíróak, és jól jön a komolyabb fizikai munkáknál, vagy komolyabb sportoknál. De egy irodai körneyzetben, tárgyaláson, egyeztetésen stb. inkább a kalsszikus órákat preferálom.

    Üdv, P

Új hozzászólás Aktív témák