Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL

    tag

    válasz BudaiZoli #1076 üzenetére

    Asszonyt? :D

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

  • Highground

    aktív tag

    válasz BudaiZoli #1076 üzenetére

    Nem bántottál meg. De ha már ilyen hsz-t írsz nyugodtan címezd is meg. Főleg, hogy az utolsó hsz-ekben csak én írtam egyedül, hogy szerintem drága.
    1. Nekem inkább azzal volt gondom, hogy 1 nap alatt felment az ára 7 eur-t egy bizonyos oldalon.
    2. 35-6 eur volt a cdkeys-en is, (nem tudom miért kell állandóan a gmg-vel példálózni) de nem véletlenül nem vettem meg akkor sem. Például lehet, hogy nekem nem ér meg annyit sem? Gondolkodtam rajta...
    3. Semmilyen utalást nem tettem a kiadóra (Activision) Nem kentem rá.
    4. Nem azzal volt gondom, hogy emelik, azt én is sejtettem. Inkább azon csodálkoztam, hogy pár óra alatt is több eur-t ment föl az ára.

    Végezetül: Nem későn kapcsolok, csak megrágom azt, hogy tizenezreket adjak ki egy COD-ra (vagy akármilyen pc játékra) manapság, amikor egymás után húzzák le a bőrt róluk. (Igen akár az utolsó percig is) Arról már nem is beszélve, hogy a beta annyira laggolt nálam, hogy szinte ki sem tudtam próbálni. Nem fogom sajnálni, hogy lemaradok a megvételéről, mert nagyon jól tudjuk azt is, hogy egy-két nappal a megjelenés után elkezd szépen visszaesni az ára. Főleg ha megint kap majd egy tonna negatívot. És nyilván nem limitált kiadás, tehát véglegesen nem is lehet róla lemaradni. Max. nem fogok vele megjelenési napon játszani. Na bumm.
    Röviden: Nem hülye vagyok, csak óvatos! ;)

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák