Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Stauffenberg #122 üzenetére

    Szerintem inkább ott halt le a dolog,hogy elvették a szerver és a modtámogatást.
    Szeróval 100ember is megtölt mondjuk 6ot...maximum morog az ember a ping miatt,de JÁTSZHAT átlag minden móddal és mappal.Megvan a választás szabadsága.És azért nem 100 ember lenne.

    A moddolás pedig ne felejtsük,arra is jó volt,hogy a funoláson és az új mapokon kívül kijöjjönek az esport modok,pl.PAM,hogy egyedi csalásvédelmek legyenek,és még jó kis mapok is lettek,arról nem is beszélve,hogy a népszerű zombimod,és szinte az összes zombis játék,a mostaniak is innen nőtték ki magukat...

    A szeró nagyon kellene.Én nem is gondolkodnék akkor konzolon,sőt emberi áron bérelnék is,mint ahogy annó meg is tettem.Lenne újra közössége a codnak,ismét klánok,warok,még első körben modtools nélkül is újra gurítana egy hatalmasat.Zombi témára meg én most meglovagolnám a pl. jelenleg Playerunknown's Battlegrounds-vonalat,War-Z és egyéb azóta jött dolgokat,főleg ha terveznek ilyen nagyobbszámú embernek való részt is.
    Régen azért a ZombieX mod remek volt,rengetegen toltuk a cod5 alatt,a sima zombimódból átvett sorsolóládával,éjszakai mapokkal,a mai napig a legjobb modélményem...azért nem semmi volt utolsó pár emberként küzdeni a zombihadsereggel és az órával,adott esetben már megfertőzve,segítő társban bízva...

    Most megint egy cod5-szerű rész jön.És ahányan most megveszik ezeket a közösségi lövöldéket...van rá igény,ez lett az új hóbort a sandboxos építgetősdi,mint pl.a Conan:Exile mellett.Nagyon remélem,hogy idén tényleg egy jól hozzányúlt gém érkezik,jól látták a trendeket.Már az se érdekel,ha csak kis része a klasszikus 8v8 SD,DOM,TDM,mert az már kevés,mindenféle körítéssel.

    A másik,amit remélek,az a gépigény.Ha újítani nem tudnak,lehessen már régi gépen a kazuároknak is tolni...ne kelljen már übergép alá,mint most a Remasteredhez,ami minimumon akad és 30fps,és rondább,mint a kimaxolt cod4,többszáz fps-el még az én gépemen is.A cod5 is 100fölött megy maxolva,pedig a maga idejében az is gépizzasztóbb volt,de cserébe nagy map,és szép is.

    Ha nem tudják csak a 300K-s gépeseket megszólítani...tehetnek bármit PC-n.Ott az ellenpélda,a most népszerű gémek 10éves gépen is mennek,vagy IGP-n,közepes laposon.Azért is népszerűek,mert senkinek nem akadály se az áruk,se a gépigényük alapján hozzájutni.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák