Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nutella1

    őstag

    válasz oriic #140 üzenetére

    Definiálom szívesen. Olyan játékmotorra gondolok, amire nem csak ráfogják, hogy új (nem külsősökre gondoltam, bár lehet nem ártana bérbe adni olykor a munkát). Ahol a fűszál kinézete nem két darab egyenes vonal, és ahol a tereptárgyak nem annyira elnagyoltak, mint egy 15 éves játékban. A frissítéseket valóban észrevenni, amelyek javára szolgáltak a játéknak, de fent említett hiányosságok bizony 4k-n is tapasztalhatók. Engem zavar. PC-n legalábbis. Konzolon nem tudom mi a helyzet.

    https://erdélyízei.com

  • shotika

    őstag

    válasz oriic #140 üzenetére

    Akkor szerintem a kommunikációjuk a ludas, mivel az MW-nél valóban kvázi új motorként promozták, miközben lerí róla, hogy a tuningolás ellenére ez IW engine. Még sorszámot is kapott.
    Ezt már eljátszották anno a Ghostsnál is.

    "ezért is kerülhetett bele olyan extra mint raytracing és társai"
    A Quake 2-be is raktak ray-tracinget.

    Ez az egész kb olyan mint a baracklén a Hazai termék. Az üdítőre talán nincs is leírva, de ez mindössze annyit jelent, hogy X százalékban haza termelőktől kell tartalmazzon.

    Az, hogy új motor, az az én szememben is azt jelenti, hogy fullban egy teljesen másikra, korszerűbb engine-re váltanak. Mondjuk biztos nem lenne olcsó, de talán belefér a büdzsébe, ha már a játékok kétszer annyiba kerülnek a fogyasztónak, mint 2-3 éve.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák