Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Tsebacsi #283 üzenetére

    Arról több cikket is olvastam már (bár láthatóan ugyanarra a forrásra támaszkodva, így gyakorlatilag csak egy infóról van szó), hogy az Activision visszajelzése szerint a BattleNet -> Steam transzfer nem fog működni. De arra vonatkozóan nem láttam információt, hogy a BattleNet -en maradva nem kerülnének át a pontok a régi játék(ok)ból az újba. Igaz, az ellenkezőjéről sem. Én pl ezért kértem linket vagy forrást.
    #284Plag: Tökéletesen egyetértünk, ezért is írtam, hogy "enyhén szólva is" :K
    Még jó, hogy nagyon buta az alap beállítása, ugyanaz az algoritmus ismétli önmagát 4 - 6 meccsenként, így könnyen kicselezhető - amióta ezt figyelembe véve játszok, meredeken megy fel a KD arány, és jóval kevesebbszer idegesítem fel magam rajta.
    #285oriic: Én ezt (CP from Battlenet to Steam) el is engedtem a magam részéről, most inkább azon megy a fejvakarás, hogy a korábbi játékokből (MW2019. CW, Vanguard, Warzone) ugyanazon a platformon (BattleNet) átmegy -e majd a pont az új MW2 / WZ 2 -be.
    Nálam így is - úgy is Steam lesz, de biztos lesz, akit ez fog vissza, vagy épp ez visz át.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák