Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Mondjatok már pár gámát ami jó és FPS és megvan benne az a mozgáskultúra, mint a gyutiban, már megszoktam ezerrel a gyutit. Mondta egy srác , hogy szedjem le a BF2012-őt mer az mekkora, leszedtem, de bázze én képtelen vagyok átszokni egy olyan gámára ahol az emberem seprűnyelet nyelt és nem tud hajolni, ez mekkora tré már, könyörgöm 2007-van és úgy mozog, mint a DOOM-om még a 386-oson :O
    Néztem gámás oldalakat, de mindenütt csak a Carbon meg a San Andreas van a címlapon még mindig, mint legnépszerűbb pc-s játék, könyörgöm már a könyökömön jönnek ezek ki, ha meg bemész a listára akkor meg még megjelenési idő szerint se lehet rendezni és a szemed kifolyik mire találsz valamit, ha nem tudsz konkrét nevet, nézed a képeket, leszeded és az is ilyen seprűnyeles fíling. Ti hol szoktatok körbenézni? Mert ha tudom a nevét annak amit keresek akkor meg nem a demóját fogom leszedni, szóval én nem vágom ezeket a játékos oldalakat. Néztem screenshot-okat a lan parykról, a Counter Strike-ban lehet hajolgatni?... így képekről nem tűnt rossznak. Vagy az is ilyen szar, hogy van egy célkereszt aztán rohangáljál és ha meglátsz valakit akkor vadul gugolj/hasalj le , mert ha beállsz valami mögé akkor lelőni nem tudod, mert kihajolni nem tudsz? Gyuti után komolyan mondom szánalmasak ezek a gámák multiban :O Szinglben meg még a COD2-őt se vittem végig, valszeg jobb híján ez fog következni, de egyszerűen nem köt le az a kihívás amit nyújt, inkább csak a grafika miatt érdemes meg az extra fegyverek miatt, mert hárdon meg kempelni kell, azt meg utálok, ez ilyen multis betegség szerintem, mert még a COD1 idejében a cheatkiller - only rifle szerveren nyomtam, ahol ha egy pár másodprcig nem mozogtál felrobbantál :DDD ...utáltuk a kempereket.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák