Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Tom6 #395 üzenetére

    Igen ez is igaz, de ez a rendszer nem lenne rossz, ha kicsit dolgoznának rajta.
    Az előnyei, hogy egyenlőek az esélyek. Gondolok itt a cfg buzerálás, fps huszárkodás és egyéb finomságokra. Természetesen a hackelt hostokat ide nem értem bele.
    Az adminok agyatlan szabályairól nem is beszélve. Tudom mindenki meg tudja találni a kedvenc szerverét csak lehet, hogy nem fog feljutni rá. Sőt 1 csapatban nehéz is lenni.
    Persze a megoldás bérelni szervert. Csak a kérdés az, hogy Magyarországon lenne- e szerver, mert a magas ping a multi halála.
    Én már megszoktam ezt a rendszert. Nem azt kell néznem játék közben, hogy milyen szabályt szegek. Sokszor volt szerveren, hogy valaki nem tartotta be az adott szerver szabályait és persze admin sehol nem volt. Persze jött a köpködés játék közben. A játék meg másról nem szólt csak az egymás pocskondiázásáról. Persze ez többségben magyar szervereken történt. Igen vannak, voltak jó külföldi szerverek, de ott a ping miatt kerültél hátrányba.
    A kiskirály adminokról meg ne is ejtsünk szót. Csak át kell nézni néha a BO topicjába, hogy kinek mi a sérelme.
    Persze kinek a pap, kinek meg a lánya ;)

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák