Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AAntii #10889 üzenetére

    Semmi probléma,én nem vagyok beszólogatós típus,MW3-ban már jobbára funként veszek részt...
    Sajnálom,hogy szájkarate lett a vége,szerintem itt ezt hagyjuk is,ha lesz alkalom,tiszta fejjel összehozunk egy kis lövöldét,könnyen lehet,hogy aki beszólt,más idegesítette fel.
    Ez csak játék,elvileg úgy vettem észre,felnőtt,30+ emberek vagyunk,nem kellene a 14 évesekhez süllyedni,senkinek :R
    A magam részéről elnézést az incidensért! :R

    A program,bár én nem élek vele,tényleg egy hasznos dolog,mert tényleg vannak NAGYON ügyes gyerekek szinte minden körben,vagy egyszerűen undorítóan játszók,akik nem csak 1-1 embert zavarnak...ennyiből egyet értek vele.Viszont nem arra szolgál,hogy a jobbak legyenek kitéve vele,a magam részéről nem tudok ilyen használatról,kizárólag a feltűnően csalók ellen látom bevetve,senki nem most kezdte,elég jól megkülömböztethető az átlagtól a fallövő,ugráló fegyós,a minden láthatósági védelem ellenére falon át követős,majd sarkon már kilépés előtt lőni kezdő emberkék.

    Egyébként több VESZTES körünk is volt tegnap,a parkos új mapon pl.elég jól elkenték a szánkat,én is még tegnap jártam először a DLC mapokon,nem tudtam még,mit hol,hogyan,és mégsem lett kitéve senki,a lobbyból sem léptünk ki sem,beszólásra sem emlékszem,ez nem támasztja alá szintén a jobbaktól való félelmet.Énnekem meg főleg,nem is vagyok egy pró MW3-as,nem is úgy játszom,rushosan pontra megyek,nem igazán érdekel,hogy x kill,vagy hogy jajj,most lelőttek,átlag 1-2 K/D szokott összejönni,de magas objektíva ponttal,de ha rosszabb,sem szokott zavarni,mikor hogy megy,milyen a zellen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák