Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz Egon #13361 üzenetére

    Az azért túlzás, hogy használhatatlan, de számomra is nagy visszalépés ez. Én elhiszem, hogy sokat dolgoztak vele a srácok, és biztos rossz ezt a sok negatív kritikát hallani/olvasni, de ezektől a mostanában divatos elnagyolt, ömlesztett átláthatatlan weboldalaktól én is falnak megyek. Dizájn>használhatóság, ez az érzésem :(
    Meg kell szokni, mást úgy se nagyon fogunk tudni csinálni.

    A smiley beszúrást én sem értem, hogy miért így van megoldva. Illetve eddig amikor beszúrtunk egy linket, a link szó ki volt jelölve, egyből át lehetett írni a link-et. Most manuálisan ki kell jelölnöd/törölnöd a 'link' szót és úgy átírnod.

    A kereső mezőt sem értem, desktopon simán elférne ott egy szövegdoboz, ahogy régen is volt.

    A nem működő kedvencek lista rendezésen kívül a következőt vettem még észre:
    9.0 Droid, Samsung Browser: asztali nézet van beállítva
    Ha egy topiknál meg akarom nézni az új hozzászólásokat és rámegyek a piros szövegbuborék+szám kombóra, akkor előfordul, hogy nem csinál semmit (pedig világosabb pirosra is vált egy pillanatra). Párszor frissítem az oldalt és utána hajlandó működni egy ideig.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák