Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RI/OS

    őstag

    Nekem is van egy érdekes történetem. Informatikai céghez mentem rendszergizda állásra,
    bejön az interjúztató srác(osztályvezető) Tök jól eldumáltunk, minden kb fél óra. Mondja, oké majd felhív.

    2 napra rá hív, hogy a cég egy belső embert áthelyezett blablabla szóval az állásinterjúnak értelme sem volt. Nah, mind1. És erre elkezdi, hogy nagyon szimpatikus voltam neki az állásinterjún, és keres embereket a vállalkozásába, találkoznunk kéne, hogy megbeszéljük, hogy érdekel-e.

    Na én mint tapasztalt, akit már párszor át akartak baszni sikertelenül, mindjárt gondoltam, hogy miről is van szó. De ugye hátha tévedek, egy tali sosem árthat. Találkoztunk, és jött a szokásos MLM szabvány az utazásokról, a kocsikról, stb.. :D

    Na most nem akartam megbántani a srácot, mert egyébként egy értelmes kultúrált szimpatikus ember, de a végére már sajnáltam, hogy ő is kis agymosottka :))) És gondolom az egész fizetését bele öli ebbe a szarba... :(

    Azt nem tudom, hogy alapvetően értelmes normálisan gondolkodó embert hogy a faszba tudnak így behülyíteni?

Aktív témák