Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • trebitsh

    csendes tag

    válasz Agyzuzo #589 üzenetére

    Üdv Mindenkinek! A minap találkoztam a BN "agitációjával" egy baráti elbeszélgetésen.
    Öszinte leszek, csak az üzleti részéről volt szó. Részben, mert az előadó most kezdte ezt a tevékenységet, másrészt, az Ö allítása szrint csak előadási gyakorlat amit hallunk. Ha úgy tetszik mi voltunk a "rokonok ", az első felírt emberek azon a listán. Úgy mentem oda, hogy tutti nem vágok bele semmi MLM rendszerre épülő üzletbe. Itt van "némi" rossz tapasztalatom, így érthető a dolog. De a jó ismeretség okán meghallgattam Őt. És nem hangzott el semmi beszervezős buli, csak a befektetés, biztosítás és hitelkonstrukciók. Kezdett érdekelni a dolog, a lényeget felfogva. Belemelegedtem a beszélgetésbe és szabadon kötetlenül beszéltünk a dologról. MLM sehol!
    Az utolsó öt percben kérdeztem rá, hogy lehetnék én is ilyen tanácsadó féle? Mert, ha ilyen hozamokat lehet realizálni akkor nem máson keresztül fogom a pénzemet befektetni, hanem magad Uram, ha szolgát nem akarsz eltartani.
    -Persze lehetek munkatárs, de azt a mentorával kell egy hasonló beszélgetés alkalmával egyeztetni. Belementem, sőt izgalom kerített hatalmába, hogy hátha ez lesz az a tevékenység.
    Pár nap múlva, tali, az ismerős előadó, a mentora és én. .Belecsaptunk a lecsóba a kötelező pofavizit után. Itt a fórumon BN-es és nem BN-es is tudja mi hangzott ott el. Kőkeményen MLM építésről és a jó hálózat nyújtotta lehetőségekről. A két hónap no lóvé, ezen idő alatt Tb, adó és utazási költségeken átsiklottunk. Nem esett szó a 200k '"vizsgadíj"-ról sem. A 29 800-ról igen.
    Majd viszonylag alapos ember lévén kerestem néhány, ezzel a témával foglalkozó fórum oldalt. Így jutottam ide. Élvezetes olvasmány volt.
    Egy napig nem keltem fel a net mellől amig a kezdetektől mostanáig el nem olvastam és ellenőriztem bizonyos mértékben az itt elhangzottakat.
    Az írások időpontját is ide sorolom, ha már reagálni akar valaki egy témára, az légyszi ellenőrizze azt. :O
    Agyzuzo, Téged választalak! Érdekelne mindenképpen a deviza befektetéssel kapcsolatos velem is megosztható infóid, akár vagy inkább pü-ben. Főleg a már említett írásos anyag, a link-eket és néhány hozzászólásodat engedelmeddel mentettem.

    "Az Élet olyan, mint egy folyó, úgy is oda jut, ahová jutnia kell"

Aktív témák