Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • M.A.K.K.

    csendes tag

    válasz JerryLee #219 üzenetére

    Megnéztem, de nem kaptam semmilyen mailt! Küldd el kérlek még egyszer!

    -----------------------------

    ''Ez az én személyes megfogalmazásom volt, ök azt hangoztatják hogy ird össze a listát, és hivogasd öket.Szerintem ez házalás.Nem idegeneket kell, hanem ismerösöket aki csak számitásba jöhet. Ezt elmondták többször is a bázison például.''

    1. Hát én dobok Tőled egy hátast rögtön! :) Nehogy elkezd HÍVOGATNI az ismerőseidet! HÍVD FEL őket, és add meg nekik a választás lehetőségét, h akarják-e hallani azt, amivel megismerkedtél és foglalkozol, akarnak-e segíteni abban, h jobb tanácsadó legyél, vagy sem! Ha az ismerősök felhívása házalás, gondolom vadidegen emberek felhívását is annak éreznéd. Akkor áruld el, hogyan képzelted, h ügyfélköröd lesz? Az emberek a leszóló hozzászólásod alapján kérik majd itt a segítségedet?

    2. Ajánlás alapján kapjuk az ügyfeleket, nem vadidegeneket hívunk fel. Ha ismeretségi alapon épül a névlistád és az ügyfélköröd, nem a saját ismerőseidet kell megkérdezned, h ők kiknek ajánlanák azt a szolgáltatást, amivel foglalkozol?

    3. Mit gondolsz, a kezdeti időkben, amikor még nem tudsz elmondani egy rendes pozícionálást, egy vadidegen ügyfél nem fog elküldeni 10 perc után a fenébe? Az ismerősök segítik elkerülni a kezdeti HATALMAS pofára esést, és segítenek a tanácsaikkal, h ők hogyan látták a beszélgetést és hogyan érezték magukat!

    4. De ám legyen, és próbáld ki, hétfőn kezdd úgy a napodat, h egy órán keresztül véletlenszerűen vadidegeneket hívsz fel a telefonkönyvből! De most komolyan! Tapasztald meg, milyen sikered lesz így!

    Üdvözlettel:

    M.A.K.K.

Aktív témák