Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • M.A.K.K.

    csendes tag

    válasz Mojszi #216 üzenetére

    Helló mindenkinek!

    Mojszi:

    Bocsánat előre is a cenzúrázatlan hozzászólásomért, de némileg felfokozott érzelmekkel tudok csak erről szólni!

    Balázs Attila meg az egész SD1 egy kibaszott vicc! Olyanok, mint a paraziták. Ész nélkül szerzik az ügyfeleket és a munkatársakat. Ezzel nem is lenne semmi baj, ügyfelekből élünk, ha Attila pénzügyi szakértő lenne! Viszont ő egy hálózatépítő, aki meglátta ebben a fantáziát, és ügyesen ki is használta.

    A hátulütője ott van a dolognak, h az egész csoportja ugyanezzel a módszerrel dolgozott (NAGYON kevés kivétellel). Meghívtad az ügyfelet egy nyilvános előadásra, ott lenyomtak egy maszlagot a befektetésekről, és utána már csak a szerződést kellett az ügyfél elé tolni. Hol volt itt az igényfelmérés? Beszélgettem olyan volt SD1-essell, aki azzal menőzött nekem, h ő pár hónap alatt milliókat keresett, és Pesten tartott előadást pár havi ottléte után! Persze amikor megkérdeztem tőle, h ''De Géza! Akkor mi a faszért rúgtak ki?'' nagy lett a csend és jött a mellébeszélés, h ő mennyire megmutatta ott!

    Fogjátok már fel, hogy a Brokernetbe nem nyomorult sprinterek kellenek, hanem határozott, céltudatos ultramaratonisták!!!

    Az igazság ezzel a Gézával kapcsolatban az volt, h az ügyfelek betették a milliókat, mert ez egy baromi jó és hihetetlen hozamokat ígérő befektetés, csak azt felejtette el elmondani, h ezután még 20 évig évente ugyanennyit kellene betenni! Az SD1-be bárki bekerülhetett, aki az anyján kívül ismert még valakit, és noha a teljes forgalom 40%-át hozták, szarok én abba bele, ha utána átkozzák őket az ügyfelek! Jártam olyan Brokernet irodában, ahol összefirkálták a liftet is, meg teleragasztgatták mindenféle BNET káromló szövegekkel! nesze neked, jó reklám! És most magyarázzam el az ügyfeleknek egyesével, h én jófiú vagyok, mert én képzést kapok, míg az SD1 csak Pesten, vidéken csak hülye Amway stílusú előadások voltak sok helyen!
    Ja, a másik menő dolog, h 2 évet befizettetsz az ügyféllel, díjmentesítteted, és neked megmarad a jutalék, az ügyfélnek meg majd 20 év után lesz belőle pénze, de MESSZE-MESSZE nem annyi, mint amennyit egy átgondolt befektetéssel nyerhetett volna!

    Szóval amikor hallottam és olvastam a hírt, azt mondtam ''Na végre már!'' Nem azért, mert az SD1 dögöljön meg, vagy ilyesmi, félreértés ne essék, hanem azért, mert Kostevc (a főmufti) vette át őket, ha jól tudom, és VÉGRE szakmailag is felérnek már egy szintre, nem csak anyagilag! Talán megszűnik a félretájékoztatás és az átbaszás!

    Amúgy aki olvasta a cikkeket a sajtóban, az tudhatja, h Balázs Attila azért lett eltávolítva, mert bekattant, és csinálni akart egy önálló Brokernetet, ugyanezekkel a termékekkel! Hihetetlen, igaz? Egy olyan ember, akit bevettek az alapítók a cégbe tulajdonosnak, elkezd trógerkedni, és megharapja azt a kezet, ami etette!

    Hogy e mögött mennyire áll a másik, még szánalmasabb vicc, a Scientológia Egyház, nem tudom, de nagy valószínűséggel az volt a baj, h a BNET nem WISE cég (olyan, ami a Scientológia egyháznak tejel), és ez csípte a mocskos harácsoló scientológusok szemét, ezért kellett volna Attilának (aki szintén scientológuska) egy másik ugyanilyen cég! Persze ez csak az én gondolatom, nincs rá bizonyítékom, csak előzetes ismereteim.

    Attila a Brokernettől lett az, aki, és jutott oda, ahová! Minősíthetetlen a viselkedése!

    --------------

    technoboy_

    ***************
    ''Nos igen agymosás az megy.''
    ***************

    Mint például az ''Akárhol megszólalsz, feltétlenül idézz a Credoból pár gondolatot!'' ? :)

    ***************
    ''házaljanak''
    ***************

    Kérlek írd ide annak a vezető(d)nek a nevét, aki azt mondta Neked, h házalj!!!! És ne privátba!!! Vagy kénytelen leszek azt gondolni, h csak hangember vagy, aki az ellentábor seggét is nyalni akarja!

    ***************
    ''mert aki belépett eléggé be lett hülyítve hogy hozza az embereket.''
    ***************

    Ez viszont egy kemény és férfias önkritika volt! Én elgondolkodnék a helyedben, h jó helyen vagyok-e!


    Még egyszer elnézést a hangvételért, ez most ilyenre sikeredett!

    Mindenkinek kellemes és nyugodt ünnepeket!

    M.A.K.K.

Aktív témák