Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz cellmass #1476 üzenetére

    mai bnetesnek érdemes elkezdeni, de ha igazán nagy sikereket akarsz elérni, nyilván egy pénztől duzzadó piacon érdemes befektetéseket és hiteleket intézni.

    Igenigen, beszállás előtt mindenkinek javasolnám a mini üzleti tervét megcsinálni:

    várható célpcsoport nagyon átható elemzése
    ügyfélszerzési technikák
    termékek felmérése, ismerete
    várható költségek, kiadások
    munka jellege illeszkedik-e a személyiségéhez

    Talán látod, ezeket a kérdéseket senki nem teszi fel magának és csalódik elég könnyen.

    és csak végül: hány sebességes a Bugatti Veiron

    Máshol is az álmaikat kergetik a dolgozók, csak nyugisab körülmények között. Természetesen ha nincsenek pénzügyi tanácsadó ambícióid, teljesen felesleges belekezdened.

    [ Szerkesztve ]

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz cellmass #1476 üzenetére

    igen,jól hangzik mikor azt mondják,hogy egy szerződéssel megkeresel akár 100 000ft-ot.persze az már a te gondod,hogy ezt a munkát csak vállalkozóként tudod csinálni aminek persze vannak költségei.ém is inkább jobbnak láttam hogy bejelentettem magam egy ismerősömhöz és plusz 10%ot fizettem neki a jutalékomból a számlákért.
    te is magyar minimál béresek népes táborát fogod gyarapítani :K
    meg ugye viszzatartanak 20% sztornó tartalékot amit csak akkor kapsz meg ha a kliensed befizeti a 2.éves díjat is.
    Igazából a bnetnek semmi rizikója és költsége nincs abban hogy téged megbízásos alapon foglalkoztat.
    tényleg nagy kitartás kell ahhoz hogy vki elkezdjen egyéni vállalkozóként házalni ezzel.
    Amúgy sok embernek megérte,de ők okasak voltak és nem unit link termékekbe fektették a millioikat mint ahogy osztották másnak az igét.

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz cellmass #1476 üzenetére

    szerintem ez a hozzászólás "Hans"kollegától jól összefoglalja a helyzetet

    Sziasztok
    BROKERNET-es voltam majd egy évig. Kiléptem. Pénzügyileg előképzett ember vagyok. Ezt előre leszögezem.
    Kezdett érdekessé válni a helyzet. Továbbá nem kaptam megfelelő információkat, amiért is úgy döntöttem, hogy NET-et bóklászva járok utána a saját kérdéseim válaszainak... Amelyek sajnos többször köszönöő vizsonyban sem voltak a volt anyavállalatom, a BROKERNET képzésein hallottakkal.
    Aztán úgy döntöttem, hogy megírom itt nektek a saját véleményemet a BROKERNET-ről. Jogosan, tárgyilagosan és szakmailag megalapozottan tudok véleményt formálni, hiszen majd 1 évig a cég kötelékében voltam, szerződéseim, munkatársaim voltak. Aztán kiléptem. Sokan nem értik, hogy miért. Nem akartam elrontani az ő dolgaikat, azzal, hogy felnyitom a szemüket az itthoni kis számításaimmal. Jöjjenek rá ők is... Szóval otthagytam a BROKERNET-et...
    Hogy miért is?
    1) A munkatársak véleményem szerint nem kapják meg - a csodakocsik ellenére sem - a megfelelő marketingeszközöket. A mostani válságban is mindenki fél a befektetésektől, pedig itt lenne az ideje. És mivel a BROKERNET NEM REKLÁMOZZA, nem közli le Kostevc Úr belső email listás szavait, amit közvetíteni kell(ene), akkor az átlagember hogy legyen teljesen rálátó a pénzügyi helyzetre? Nem csak az iroda és a csodakocsi árnyékában kell nagyfiúnak lenni, hanem az életben is, Sokkal könnyebb lenne, ha az emberek tudnák, hogy mi az a BROKERNET és nem lasszóval fognák be az ügyfeleket egy kétórás beszélgetésre. Tapasztalat, hogy pl az egyik irodház második eletén van 3 tárgyaló, és 4 irodahelység. Kb 25 embernek. Na és elvileg ennek a részlegnek a vezetője progagálja az irodai tárgyalást, hiszen egy szupercsapatot akart létesíteni. Csak hát, ha az irodában 2-3 munkatárs dolgozik, az minden, csak nem totál kihasználtság. Ja igen, és többi bajlódik a lemondott időpontokkal (dupla és TRIPLA időpontok ellenére is). Gengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy pl holnap délre 2 embert is behív. Nekik semmi közük sincs egymáshoz. Hiszen 1nél 50% hogy bejön 2-nél pedig már "biztos", hogy valamelyik megjelenik. Vagy a harmadik. Szóval a marketing és a reklám egy érdekes és hatásos eszköz lehetne a BROKERNETnél!
    2) Akármit mondasz, mindig is ügynök maradsz. Lehet, hogy nem egy kopott aktatáskából veszed ki a biztosítási papírokat, de akarva, akaratlanul is mi a célod? Hogy pénzt keress. Na már most: Palladium a biztosításközvetítő cég, Bankbroker a hitelekkel foglalkozó cég, Platea az ingatlanforgalmazó, Quantis lesz alapkezelő. És marad ott a BROKERNET, ami a cég gerince, a maga 6000 tanácsadó ügynökével. Hogy miért is ügynök? Hiszen akarva akaratlanul is kinyitva egy tárgyalómappát, valamilyen UNIT-LINKED BIZTOSÍTÁS papírjait találjuk benne. Nyissátok ki egy BROKERNETes mappáját és lapozzátok át. Az esetek 80%ában leghátul ott van a legkedveltebb termék... Szóval, hogy legyen egy BROKERNETes szakmailag független és objektív, ha neki a UNIT LINKED biztosításokból származhat majdnem csak és kizárólag pénze? Persze, kaphatsz egy Palladiumostól, egy Bankbrokerestől, vagy egy Plateastól is vissza jutalékot. Pár ezret. Ez mire elég? Tapasztalt 3as kolléga voltam a BROKERNET piramisában.
    3) Munkatársak? Elég érdekes úgy csapatot építeni, hogy hozz be mindenkit. Aztán pedig figyelni, ahogy szétoszlanak. Volt, amikor a mi "csapatunkban" 20-25 ember volt. Aztán elkezdett fogyatkozni. Kimaradt, nem jött, stb. Aztán mikor az ember már érdeklődik, hogy mi van velük, akkor megkapom, hogy "Én vagyok az almából az a folt, ami többek között rohasztja az egészet". Hiszen nem voltam olyan áhitattal a BROKERNET felé. Ember voltam, nem ügynök, aki kiüresedett szemmel megy oda valakihez, hogy "hellószeretnélelőrrébbjutniazéletben?" Ember maradtam, valamennyire szkeptikus. Bemagyarázták, hogy mi a tutiban vagyunk, hogy a kánaán van alattunk. Ha behozunk 500.000.000 értékű szerződést (csapattal) akkár milliárdosok vagyunk, mert kapunk részvényt, kocsit, meg minden anyámkínját. 500 MILLIÓ forintot úgy, hogy a kutya nem akar veled befektetésnek álcázott biztosítást kötni. Hogy miért?
    4) Elég érdekesek maguk a megoldások is. Jobban utánnajárva, küföldi ismerősöktől (rendszeresen járok német nyelvterületre) egy kicsit más infókat szereztem arról, hogy ez ott hogy működik. Milyen is a UNIT LINKED biztosítás? Egy biztosító öszerak neked egy terméket, ami többnyire alapkezelők értékpapírjain alapul. És ezt megkapod a BROKERNETEN keresztül. Konkrét példa: Pioneer Investment alapokat belerak a CIG biztosító a saját termékébe, amit aztán BROKERNETen keresztül értékesít. Ergó az ügyfél 3 céget is hizlal: Pioneer, mint alapkezeleő, CIG mint biztosító illetve mint a BROKERNET. És lehet, hogy tök jó, meg minden, de a pénze annyi felé megy, hogy ihaj. Minden szerződésből az első két év költség. Hm, érdekes nem? Hiszen BROKERNETes csúcsvezetők többtz millliós jutalékát valamiből össze kell hozni. Aki mondjuk lópittypangot se tett érte. Csak ő ül felül a piramisban. Aki meg gürcölt vele, telefonált, házalt, elment kocsival, az lehet, hogy a felét, harmadát se kapja.
    4334es osztóból megkap 570-900 Ft-ot (20% körül), míg a maradékot a felette lévők... Akik csak patronálták, nyomták, hogy menjél tárgyalni. Nem érdekes, hogy otthon van a 2 éves gyereked, mert ő már milliárdos lesz!
    5) Kombi hitel? :S Talán ez a legnagyobb csalódás. Hogy érthető legyen az alapkonstrukció. Adott egy tehermentes ingatlan. Erre az ingatlanre, a forgalmi értékének 65-75%ának megfelelő hitelt veszünk fel egy UNIT LINKET biztosításhoz kapcsolódóan. Az arányokat tisztázandó: pl van egy 15 milliós lakásunk, behitelezzük 66%ig, felvehetünk akkor 10 millió hitelt. Ehhez elegendő egy a huszadának megfelelő folyataos díjas UNIT LINKET biztisítás, vagyis évi 500.000. Ezek után tehát évente fizetjük az 500.000 Forintot és a hitel kamatait. Előbb utóbb persze "önfinanszírozóvá" válhat, ám mégis célszerű minél hosszabb ideig fizetni a költségeket és nem a 10 millió hozamaihoz hozzányúlni. Nos ehhez kapcsolódóan mindössze annyi, hogy mindenfelé kisebb-nagyobb elvonások tapasztalhatóak. Adva van egy évi 500.000 forintos megtakarítás, amit többnyire 20 évig fizetünk. Első két éve befektetési egységei ún. kezdeti egységekbe vándorolnak. Vételi-eladási árrés, alapkezelési költség és hasonlókkal szembesülünk. A hitelünknél pedig a BANKBROKER (ugyanis CSAK tőlük lehet felvenni) 1,5% körüli jutalékával, akik elvileg minden bankkal kapcsolatban állnak, ám hitelt mégis többnyire UCB, CIB, vagy ELLA (FHB) hitelt folyósítanak. Elég érdekes a tény, hogy azt mondják, hogy szelektált bankpiaci hitelkínálat, ám az viszont mindenképpen elgondolkodtató, hogy miért nincs mindegyik bank tőkehalasztásos vagy végtörlesztéses hitele a termékpalettán?
    Tulajdonképpen a megtakarított pénzünk a BIZTOSÍTÓN keresztül, egy BANKHITEL igénybevételével növekszik meg. Ez kerül egy ALAPKEZELŐHÖZ (pl. Uniqa VK, vagy Pioneer, esetleg Concorde). Ilyen esetben mi értelme van?
    A másik eset sokkal egyértelműbb és sokkal átláthatóbb. Felveszünk 10 millió hitelt, végtörlesztéssel, 10-15-20 évig csak a kamatokat fizetjük, amíg pénzünk egy alapkezelőnél van. Igen, az TÉNY és ennek a verziónak nehézsége, hogy az alapkezelők nem repesnek a 50 millió alatti befektetésekért, de talán mostanság, amikor mindenhol forráshiány van, náluk is érdekes, hogy hogyan fognak növekedni. Akkor mire is kell a Bankbroker, ha majd mindegyik banknál van tőkehalasztásos hitel? Miért csináltatnak velünk egy nagy költségvonzatú UNIT LINKED biztosítást? Mi értelme van, ha ekkora elvonások tapasztalhatóak? Miért nem választják az egyszerűbb konstrukció? Mert az jobb a biztosítások JUTALÉKA miatt? Hiszen a BROKERNET-nek mint tudjuk a UNIT LINKED biztsítások JUTALÉKA a legnagyobb bevételi forrása. Így viszont csorbul az, hogy az ügyfél a létező legjobb lehetőséget kapja meg. Akkor meg hogy beszélhetünk arról, hogy a BROKERNET-es ügynök/tanácsadó a SZÁMUNKRA legjobb megoldást közvetíti ki? Akkor pedig ne is csodálkozzunk, hogy az ügyfelek is észreveszik, hogy a hitelük egy biztosításba áramlik. És az okosabbak jogosan teszik fel a kérdést, hogy miért? Hm, senki nem fogja megválaszolni, pedig azért, hogy a nagy BROKERNET-es sztárügynököknek még jobb jutaléka legyen... Egy jó helyen lévő családi ház behitelezése, pl egy 40 millió budapesti ház, amire felvehetető 30 millió forint hitel. Emellé UNIT LINKED köntösben egy évi 1.500.000 forintos megtakarítás szükségeltetik. Egy közepes ügynök ebből 600.000 - 900.000 forint körül "szakít".

    7) A jutalékokkal kapcsolatban talán még annyit, hogy belső jutalékszint (egy folyamatos 20 éves megtakarításnál szintektől függően 570, 900, 1230, 1560 és így tovább egészen a hetes és 7/2ig). Ám még mindig marad az összeg majd fele, ami valahogy gondolom bekerül. És akkor csak annyit feltételezünk, hogy egy éves jutalék, vagyis pl egy 500.000res megtakarításból 500.000 Forintot kap a BROKERNET HOLDING Zrt. Egy egyes szintű ügynök például ebből 65.000 Forintot kap. Szintektől függően ez 150-200.000 Forintig is felmehet. A kérdés ennyi: HOVÁ LESZ A MARADÉK? A maradékból könnyebb lenne jótékonykodni, támogatni az ügynököket egy hatékonyabb marketinggel... De ez nincs meg. Hiszen ez akárhogy is nézzük egy MLM rendszer. Arra épül, hogy te házalni fogsz, hónod alatt a biztosítási kötvényekkel. Tűrni fogod a hideget, a fagyot, a meleget, a hülye embereket és mindent amivel ezzel a kis országgal szembesülsz.

    8) És a legutolsó dolog, hogy megéri-e? Ha egyedül dolgozol, akkor nézzünk csak egy példát? Mi kell ahhoz, hogy hogy egy kettes szintű ügynök 100.000 forintot keressen? Egy 600.000 forintos UNIT LINKED biztosítás, mely lehetőség szerint 15-20éves időintervallumra van megkötve és egyben egyösszegben befizetik az első évet. Így idén megkapod a jutalékod 80%át, mivel 20%on a BROKERNET vissztart, SZTORNÓTARTALÉK címén... 20%, ami a tied, de csak egy év múlva kapod meg. A következő kérdés. Mi kell ahhoz, hogy megköss egy 600.000 forint éve díjas megtakarítást? Vegyünk azt, hogy ez két részből vetődik össze: két évi 300.000 forintos megtakarításból. Egy átlagszerződéshez belső statisztika alapján 15 tárgyalás szükséges. És mi kell, hogy összejöjjön egy tárgyalás? Dupla vagy tripla időpont egyeztetéssel nézve 30-45 megbeszélt időpont. Ebből valószínűleg öszejön 15, amiből lesz egy szerződésed. Lehet pesszimista a statisztika, de szerintem egy kezdőnek nincs OLYAN ügyfélköre, mint egy sztárügynöknek. Neki még kaparnia kell. A dolog másik fele pedig az, neked mennyi munka van 15 tárgyalásban? Elmenni mindenhová, ott lenni időben, 1-2 órást lefolytatni. Ez azt jelenti, hogy 30 munkaóra van benne, valamint a telefonálás és a képzések ideje. Ergó kb 40 óra. Benzinköltséggel ne is számoljunk, hogy pl az ügyfeleid tőled 10 kilométernél messzebb laknak. Mert akkor még kocsikáznod is kell. Meg bejutni minden képzésre a hét adott napján, menni KÖZÖS időpontegyeztetésre, ahol ellenőriznek, hogy te hogy telefonálsz. Utána még kapsz egy csoportos képzést, ahol többnyire az adott kisfőnök hinti az igét a pénzügyekről, jóllehet kommunikációs képzést tart nekünk. BEGYAKOROLNI, SZÓ SZERINT ELMONDANI A CÉG BEMUTATÁSÁT, elvégezni az analízist és ajánlani valamit. Lehetőleg addig faggatni, amíg el nem jutunk addig, hogy találunk egy kis kapcolódási pontot, amire szépen rákötözzük a UNIT LINKED biztosítást. És akkor ne is beszéljünk a hetenkénti nagy képzésről. Este 6-tól 9-ig hallgatni egy ürgét, aki csak arról beszél, hogy miért nem dolgozunk, hiszen ő így is 10 forint felett keres. És ki ne szeretne ennyit keresni? Jó, neki 100 helyről jön a pénz. Hiszen minden teremben ülő felett ő van a csúcson, vagyis mindenkitől csurog be hozzá egy kisebb összeg.

    9) Aztán pedig mindenki döntse el, hogy van-e kedve hozzá, hogy hetente többször is este 10körül menjen haza, hogy másoknál töltse az estét, hogy egész nap úton legyen, mint egy öltönyös rabszolga. Aki elvileg vállalkozó, valójában meg másnak tolja a szekerét, miközben ő már hullafáradt, kiégett és kezdi unni, hogy hülye emberek hülye kérdéseire válaszolgasson. És nagyon találóan erre mondta anno az ügyeletes EXkisfőnököm, hogy a BROKERNET egy életstílus.
    Ezek után döntse el mindenki, hogy akar egy ilyen életstílust???

    10) Ja és még valami... Mivel persze vállalkozó vagy, így mindenből te kapod a számlát. Telefon, ruha, BENZINKÖLTSÉG nyáron pl a 300 forintos benzináraknál, adóterhek, mivel ugyebár nem alkalmaznak téged. Ahogy a nagyfőnök mondta. Önök vállalkozók. Tagjai egy FRANCHISE rendszernek. "Önök a saját sorsukért felelősek és azért, hogy kialakítsák a saját bróker team-jüket." Olyan szépen magyarázta el, hogy miért passzolnak rád minden költséget, hogy még volt, aki áhitattal tapsolt is. Persze, van céges telefon (most már IPhone). Meg MOL aranykártya. 4-5ös szinttől. Csak juss el addig. Leraksz 20 millió értékű szerzdésállományt, akkor talán már olcsóbban tankolsz, megdobnak egy telefonnal vagy hasonlók. Ahhoz meg, hogy a cég lízingeljen neked egy kocsit, amit amúgy veled fizettetnek meg, az szintén elég érdekes. Ha elérsz 6os visszaigazolt szintre, akkor választhatsz kocsit. Viszont a havi törlesztőbe minimálisan de beszálla a BROKERNET. Amit a csapatod és te leraktál egységszámot, annyiszor 10 forintot rak bele a lízingbe. Egy forinttal sem többet. Vagyis, ha leraksz 3000 egységet, akkor 30.000 forintot. És akkor megint mi marad neked? Fizetheted az A8as Audi lízingjét... Köszi!

    11) Utána lehet keresni a BROKERNET termékpalettának. Ha a tanácsadók szakmailag függetlenek, akkor miért csak egy adott konstrukciót lehet kiadni? Miért van az, hogy egy pénzügyi tanácsadó nem foglalkozik banki dolgokkal és értékpapírok közvetlen adásvételével? MERT ABBAN NINCS JUTALÉK ÉS AZT NEM TUDNÁ MINDEN JÖTTMENT CSINÁLNI! Ezért. Más racionális ok nincsen.
    Aki BROKERNETes és brókernek nevezi magát, annak mondanám, hogy magyarázza el, mi az a shortolás. Erre mit mondott a kisfőnököm? "Önöknek azt nem kell tudni. Azok olyan műveletek, amik nem érdekesek az emberek számára. Önök nem műveleteket, hanem a saját jövőjüket adják el neki. És ha ehhez brazil krokodilusfarm részényeit kellene eladni, az is menni. Csak beszélni kell..."
    A BROKERNET Holdzing Zrt. anno BROKERNET TÖBBES BIZTOSÍTÁSI ÜGYNÖK Kft. volt. Benne van a nevében, hogy mivel foglalkozik. Most már nincs. Nézzétek meg a termékpalettát. Tőkefelépítés csak és kizárólag biztosítással. Rövid távú ügyletek, amikhez pl egy lekötött betét, egy részvénytranzakció (pl a nyári katasztrofálisan alacsony OTP árfolyamoknál) néha aranyat érne. Most mondjam, hogy lett volna olyan ügyfelem, aki elkezdte írni Wordben, hogy vegyen neki a BROKERNET 120 millió forintért OTP részvényt adott árfolyamon. Ennek az embernek magyarázza be valaki, hogy "JÓ HA EGY BIZTOSÍTÁSBA RAKOD BE A PÉNZED"... Nem is lett belőle semmi. Ha jól rémlik, Ciprusi cégen keresztül vásárolt. Adóelkerülés...

    Az olyan dolgokról, mint hogy tegyünk félre a nyugdíjas éveinkre ne is beszéljünk. 500.000 forintot akármikor elrakhatsz és befektetheted. Vehetsz belőle biztosítói vagy banki eszközalapot is, amit menedzselnek neked. Akkor miért is van szükség egy olyan termékre mellette, aminek ilyen költsége és amolyan levonása van? A biztosítási jogviszony? Az évi 20%os kamatadó elkerülés? Az 10 év után mindenre vonatkozik kéremszépen!
    Az olyan céggel kapcsolatos téveszmék (egyedülálló a lehetőségeink vannak) pedig már a PARASZTVAKÍTÁS kategóriába esnek, mivel tudom, hogy hazugság. Bejelentették a CIG termékét anno a SIGNUM-ot bevezették, azt mondták, hogy egyedülálló, hogy céges vayont lehet biztosításba mentve kis adókulcsokkal magánszemélynek ÁTMENTENI. Aztán kiderült, hogy a többi biztosító, többi ügynöke is ugyanezt csinálja. Csinnadratta, szemfényvesztés.
    Számomra a BROKERNET egy csalódás volt, de én beismertem. És örülök, hogy otthagytam. Azóta az alattam lévő munkatársak nem tudtak egységeket produkálni. A volt szakmai vezetőmnek alig vannak tárgyalásai. Csak néhány kósza hírt hallok, hogy húúú "XY-nak ilyen kintlévősége van..." vagy "hogy most ennyi embert fogunk expandálni (beszervezni)..." Aztán valahogy kiderül, hogy a találkozót lemondták, a munkatársak meg sehol sincsenek. Amióta nem vagyok ott, nem változott semmi. Csak már nincs ott a mosoly a többiek arcán, hogy "húúú mennyit fogunk szakítani a válságból". Hanem felveszik ugyanazt az öltönyt, bekötik ugyanúgy a cipőjüket és elmennek ugyanúgy házalni valami hülyéhez, aki még egy 1x1et sem fogja fel, de hasraborulunk előtte, mert van pénze (állítólag). Jogosan és az információ teljes tudatában merem kijelenteni, hogy a BROKERNET-es exkollégák:
    Kostevc Péter Úr és a Brokernet Holding Zrt. öltönyös rabszolgái. A 6000 ügynök, aki biztosítja, hogy 100 jól éljen. Akik azért gürcsölnek és kergetnek egy álmot, hogy helyettük más megélje. Ugyanis nekik nem fog menni, hogy milliárdosok legyenek BROKERNET-ezéssel, de még milliomosok sem, de nem merik bevallani maguknak...

    Ti, akik itt vagytok? Kiknek adtok tanácsot? Nem látjátok, hogy a 6000 ügynök és a 40.000 aki megpróbálta már, az letarolt egy országot? Budapesten nem is akartam dolgozni. Vidéken sem jobb a helyzet. Az úton útfélen pénzügyi tanácsadóba botlok. Nyikhaj 20 évesek mondják meg, hogy a cégem mit csináljon az életem munkájával. Fiatal huszonévesek, akiket két kérdéssel két vállra lehet fektetni. Akik megtanultak egy sémát és mint a gép dolgoznak Kostevc Péter Úr üzleti törvényei szerint. Ő megmondta, hogy hogyan és mit kell mondani. Akkor miféle szabadságod van? Akárhogy is nézem, az ilyen öltönyös csillogós B-betűs kitűzővel járkáló öltönyös és kosztümös emberkék nekem mind viccesek. Olyan nagy ügyekről beszélnek telefonban, amik a magyar nemzetgazdaság számára is megrendítőek lehetnek. Mintha értenének hozzá...
    Talán be kellene vezetni a CFP végzettséget. Maradjon 100 tanácsadó, de azok ne rizsázzanak, hanem tudják megmondani, hogy nekem mit kell csinálnom. És ha az nem Unit Linked biztosítás, azt is mondják meg...
    Talán akkor nem kellene bujdosni a régi ügyfelek elől, akik nem tudták fizetni a biztosításokat és sztornózva lett a szerződésük... Ja, persze az első két év bukó... Elég sok ilyen szerződésről hallani...

    Véleményem szerint nem érte meg. Ott dolgoztam egy évet. Megkerestem egy kiskategóriás autó árát. KPben megvettem. Tudom, hogy abból van, de nem reklámozom. Viszont soha nem fogom sajnálni, mert így van időm a családomra, a barátnőmre, és a barátaimra...

    Ha kérdésed lenne, igyekszem elfogultság nélkül válaszolni. Végzettségemnél fogva rálátok bizonyos pénzügyi dolgokra és átláttam a BROKERNET rendszerét. Amennyiben pontos, objektív, de mégis belső infóra vagy kíváncsi, írhatsz nyugodtan nekem a brokernetigazsága@gmail.com-ra... Majd egy évig dolgoztam ott, de nem adom a nevem ehhez. Nem akarok senkinek kellemetlenséget okozni. Sem az otthagyott már alám tartozó kollégáknak, sem a volt szakmai vezetőmnek, sem a kisfőnöknek, sem senkinek. nekik ugyanis feladatuk, hogy megbeszéljék velem, hogy erről hallgatok, nem beszélek a munkámról (levezető beszélgetés). Nem akarom, hogy az ügyfeleim, akiknek a biztosítását innentől mások segítik valamiben is hátrányt szenvedjenek, például, hogy nem kapják meg az akuális információkat.
    Sem pedig magamnak. Inkább burkolózok a névtelenség homályába és maradok inkább HANS!

  • #89324928

    törölt tag

    válasz cellmass #1476 üzenetére

    Hát igen én is valahogy így képzeltem el... Meg már elég sokan írtak hasonlókat, úgyhogy biztos nem alaptalanul.

Aktív témák