Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz azigazforest #1468 üzenetére

    figyelj azzig
    először is bocs mert a 1465ös hozzászolásom nem neked akartam irni hanem a kisvnek.
    másodszor mindenki azt ir a forumon amit akar mert szabad ország szabad vélemény nyílvánitás stb.
    én nem vitatkozom senkivel,és nem is kell,hogy velem vitatkozzanak csak azt irom le amit gondolok.
    és azt irom le amit idáig láttam,hogy azok a bnetesek akiket ismerek mind egytől egyig gusztustalan álszent még a család és barátokat is átverő ügynökök.
    azért mert itt a forumon a státusom ujonc nem azt jelenti,hogy a bnet témában is az vagyok.4éve forgok bnetesekkel ismerek egy jó párat és sajnos én is foglalkoztam vele.
    lehet amiket a bnet árul ul az nem rossz de nem hiszem,hogy mindekinek ez jelenti a megoldást lehetőleg évi sok százezres dijjal.
    biztos vannak lelkiismeretes jó ügynökök is de én még nem találkoztam velük de szerintem az nem is élne meg aki mondjuk minimál dijas ult kinálna eseti befizetésekkel és itt van az egész bnet rákfenéje,hogy ravagy kényszeritve arra hogy "brutális éves befizestéseket nyomjanak le az egyszerű emberek torkán"na ez élég fideszesen hangzik de gondolom sejted mire gondolok.
    azzal meg lécci ne foglalkozz,hogy haladok előre az életben mert tanácsado nélkül is szépen boldogulok

Aktív témák