Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz azigazforest #1257 üzenetére

    Szia Forest! Azóta én is hallottam erről a bizonyos kedvezőbb jutalékrendszerről. Ám 4es kolléga mesélte, hogy ami neki eddig 1560/4334 volt a jutalék (35%), addig most 1230/4000 (30,7%). Ergó bércsökkentés volt a felsőbb szinteken. A jutalékokkal kapcsolatban meg annyit, hogy lehet tudni, hogy a biztosítótól a Bnet az éves díj 140-150%át kapja meg. Tudom, hogy nincs sztornótartalék, ez ki is maradt az előző hosszászólásomból. Na, visszatérve: vagyis te megkapsz mint tapasztalt istenkirály 4es 35%ot, addig még egy egész díj 100%a feletted szétoszlik. Ebből könnyű 25 milliárdos magánvagyont létrehozni.
    Köszönöm szépen nem vagyok berágva. :D Mindössze annyi, hogy ha úgy vesszük elvett egy évet az életemből. És hallom, hogy mennyi ismerősömet keresték már meg, akiknek még rálátásuk sincs a pénzügyekre, nem hogy végzettségük. És papolnak nekik mindent. És szegény ember azt sem tudja, hogy miért akarják egy éves djas biztosításba belenyomni a pénzét.

    Azt mondom, hogy ha a Brokernet tényleg király akarna lenni, akkor hagyja el a biztosításokat. Legyen normális tőkepiaci befektetési ügynökség. Nem más tollával kell ékeskedni. A Brokernetnél nincsenek hozamok. Még egy csúsztatás, amit hallok. Mindössze biztosítói eszközalapok teljesítménye, ami a BNET hálózatán, ügynökségén keresztül is értékesítenek! ;)

    Szerintem nem kéne álltatni az ügyfeleketa szakmai függetlenség díszes meséjével. Hallottam olyat, hogy egy bizonyos nőci, csak és kizárólag egy bizonyos folyamatos éves díjas szerződéstípust fog kötni, mert ha olyanakból csinál sokat, akkor annak a biztosítótársaságnak a nyereményére kap kártyát. Jaguart szeretne nyerni. Szóval mivel Jaguart csak az a biztosító ajánlott fel, ő olyan biztosításokat fog kötni... Belső infó ez is. Mondjam az illető nevét? Belső 5 jegyű munkatársi számát? ;) Inkább nem...

    A saját végzettségem pedig P$ZF! :) Diplomafénymásolatot valaki? :))

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz azigazforest #1257 üzenetére

    Ja egy válaszom lemaradt. Ez jön most. Igen, nekem és a család más tagjainak is volt UL biztosítása és még van is.
    Az hogy minek fizetünk évente együttesen majd egy millát azt már nem tudom, főleg, miután paraszt excel-lel nekiestem a költségszerkezet kibogozásának. Kb 7 év után már pénzemnél vagyok. Addig viszont csak elvonás... 12% hozammal (nem veszteséggel) számolva is az idő, amíg a költségek kiegyenlítik a hozamokat és már tényleg a 7éves díjnak megfelelő összeg lesz benn...
    Ne is beszéljünk erről, mert csak az ideg fog el...
    Szerintem hamarosan kezdődnek a pénzügyi tanácsadó perek... Most komolyan. Hiszen, aki adta anno a tanácsot, az büntetőjogi felelőssége tudatában mondta ezt...

Aktív témák