Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    @sanya53:

    Ha magasabb szintű vagy, akkor Sanctuary-ban lehet venni a szintednek megfelelő fegyvert. Ha meg alacsonyabb, akkor keress a szintednek megfelelő mellékküldiket, és szinteződj fel a sztori misszió szintjére.

    @sittes79:

    Build, Gear és Guardian rank kérdés. Nekem most van alapból olyan 43k az egyik pajzzsal és 35k körül egy másikkal.
    Valamint vannak Moze-nak olyan skilljei amik növelik a pajzsot, p. ha beáldozod az éleeted vagy kill esetén.

    @Sirandrish:

    Olyanokat keress hogy "Amara leveling build" vagy "leveling guide", lehet értelmeseket találni, hogy egyszerűbb legyen a szintezés.

    ---

    Akinek fájnak a Fl4k és Moze nerfek, próbálja ki Zane-t :(

    Nekem az egyik kedvenc karakterem, de egyszerűen tragédia szegény.
    GB-nek ezen kellene dolgoznia nem a nerfeken.

    Erős lehetne, ha a killskill buildje működne, de van vele 2 gond:

    1. Gyenge DPS, és emiatt coopban nem tud ölni, max véletlenül.
    2. A KillSkill-jei vagy random, vagy nem működnek, vagy be sem kapcsolnak.

    Akkor a másik lehetőség a Cyro Zane ami nagyon nagy móka, egészen addig, amíg eléd nem ugrik egy Antoanett, ugyanis a játék legerősebb ellenfeleinek 95%-a IMMUNIS a Cyro sebzésre és a hatásaira. Well played Gearbox...

    A klón zseniális ötlet lenne, ha érdemben tudná használni a fegyvereket, de sajnos az AI elég gyenge. Adhatnék rakétavetőt a kezébe, de akkor meg semmit nem látni a robbanások miatt.

    A Drónt még nem tesztelgettem annyit, de mivel inkább a klónt javasolják mindenhol, ezért ráért.

    És akkor még nem beszéltünk a skillek és gearek közötti tökéletes sinergiáról, mikor a Class mod akkor a legerősebb ha nincs pajzsod, de a skilljeid pedig akkor mikor fullon van.

    Rengeteg lehetőség lenne benne, de rendbe kellene rakni előtte picit.

    Ettől függetlenül TVHM-et valószínűleeg Zane-el fogom végigjátszani, de akkor is zavaró, főleg mikor CoS-ba menne az ember, és finoman megjegyzik, hogy "Lécci Fl4k-et vagy Moze-t hozz!"

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák