Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gbors #5970 üzenetére

    A Bee-nek is van ára azért,kicsi és sok késleltetése van...tudni kell vele játszani.Psychóhoz alkalmatlan,tegnap is toltam vele.Mondjuk poén,mennyire nem tudják az emberek,hogy adott builddal sebzik a többiek a Psychót,majd frászt kaptam,mire egy Commando-s csávóval felfogattam,hogy NEMÉPPEN segít,ha a dupla ágyúját az atomrobbanás kíséretében mellém dobja le,nem véletlenül húzódok távolabb a csapattól :D
    Legszebb akkoris az volt,amikor egy sniperes delikvens segített lelkesen szemből,kicsit messzebbről.Néha nem engem lőtt ki :DDD
    Shoti van nagyobb pelletszámú is,nekem van valami 21-es is...de egyébként a nerf ugye pont erről szólt,mert a Conference Call egy halom bigyót is kilő a golyók mellé,ho ott ütött rendesen.
    Egyébként érdemes mellé Sand Hawk SMG-t is szerezni,az 7 lövedék,burstban marha gyors,fél mp alatt kint az 5x 7 golyó,és arra még elementál és a golyónként 61-en +120K sebzés,plusz a criticalok...jól megküldve egy ilyen adag UVHM-ben is ledönti a Goliath-okat is,stb :) Mellé Norfleet,ha az ember földre kerülne,Unkempt Harold,ha még nem nagy vész,de sok ellen és épp előben a pajzs...remekül el lehet lenni.Főleg Sirennel,ami "befagyasztja" az ellent,slag-oz és még oda is rántja a többit,no,az már nem gyengén OP...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák