Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gbors #12181 üzenetére

    Azzal nem jétszottam, szal ahhoz képest nem tudom milyen. Mondjuk igazság szerintem Carmack 1992-es műremeke óta nem játszottam Wolfenstein játékkal. :DDD

    Pár cím, ami nekem nagyon tetszett:

    Dishonored - lopakodós FPS, alapvetően csúnyácska grafika, cserébe eszméletlen erős art design és hihetetlen jó hangulat, alternatív steam-punk (szerű) világgal

    Deus EX HR - ezt szerintem nem kell bemutatni, cyberpunk, konspiráció konspiráció hátán, köcsög megacorporation, high-tech agent hero, stealth oriented ditto

    Far Cry 3 Blood Dragon - legjobb játék ever (bl2 után persze). Már az intro és atutorial is annyira fárasztóan vicces, hogy csak imádni lehet. 80-as évek akciófilmjeiből merítő "sztori", annka minden nosztalgikusan bárgyú kliséjével, persze szorozva kettővel. Játékmenet alapvetően egy kicsit leegyszerűsített Far Cry 3 (ami nem csoda, hiszen annak egy standalone DLC-je), kőkemény egysorosok, és madaffaka Michael Biehn, alias Kyle Reese, the man from the future, mint a főhös, Sergeant Power Rex Colt. Az átvezető "videókon" elsőre szétröhögtem magam, de harmadik vegigjátszáskor is konstans vigyorogtam.

    Far Cry 3 - Az első 30 óra után már kicsit unalmas. De addig nincs is jobb annál, mint barangolni egy kurvanagy trópusi szigeten, és azt csinálni amit csak akarsz, és úgy, ahogy akarod. Bárki lehetsz, pusztító terminátor vagy lopakodó "tikosügynök".

    Shadow Warrior 2013 - Ha valaki a DOOM stílusú FPS-eken nőtt fel (Duke Nukem 3d, original Shadow Warrior és társai), mint én, esetleg az ő főnöke is mindenféle taktikákat kellett, hogy kieszeljen annak elkerülése érdekében, hogy ne sunyiban doom-ozzon a fél brigád a munkahelyi gépeken, akkor ezt a játékot imádni fogja. Old school mechanikájú FPS, sok gyűjtögetnivalóval, tonnányi ellenféllel és jó nagy hentfesztivállal. Mellesleg relatíve jól is néz ki, persze nem egy AAA-s cím. A humora is jó, Lo Wang sem megy a szomszédba pár vicces beszólásért meg párbeszédésrt. Egyedül a boss harcokért kár, azok szarok.

    Részemről kb ennyi. Ja, még a Metro játékok is megérnek egy végigjátszást. A redux dupla csomagot 7-8 eurókért vesztegetik mostanában ha akciós, annyit megérnek.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • Yutani

    nagyúr

    válasz gbors #12181 üzenetére

    Én most toltam végig az Aliens: Colonial Marines-t, ami nem nagy durranás, de nem is olyan rossz, mint ahogy anno olvasni lehetett róla. Ha valaki szereti az Aliens univerzumot (Predator nélkül), akkor mondhatni kötelező, mert hozzátesz ahhoz, mivel a hivatalos kánon része.

    Terveim szerint tolni fogom a Call of Juarez - Gunslingert is, tegnap el is kezdtem, még bele kell melegedni. Illetve a CoJ első két részét érdemes megnézni, ha még nem játszottál velük.

    Szerk: Egyébként én a napokban töröltem a Steam könyvtárból a három BL játékot, mert az elmúlt 1 évet ezekkel töltöttem, és most elég volt belőlük egy időre. ;)

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák