Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz [Prolixus] #10966 üzenetére

    Akkor még maradt a játékba tartalom, lenne mit csinálnom. De meghagyom későbbre. Kicsit már erőltetett menet volt ez. És be kell vallanom, tegnap volt 3 enemy amit nem bírtam megölni. Az egyik Saturn volt. És két Constructor 3.0. NEm tudom miért, de szinte sebezni alig bírtam őket. Nagyon kitűntek a nehézségükkel, nem is értettem. Szerintem tovább harcoltam volna velük mint Warrior-al. Viszont egyébb IRL dolgok miatt sietnem kellett (kisfiammal ketten voltak otthon és ő aludt míg én játszottam ezért siettem végigjátszani míg fel nem kel :) ), ezért ha szégyen is a futás...de hasznos. Gondolom ez a pár enemy jól tükrözi az OP szintek nehézségét.

    Most várok a PS megjelenésére, addig pihen a Borderlands 2. Nem lesz elfelejtve, mert sok dolgot tudnék benne csinálni. Még Bee pajzsom sincs, pedig az szeretnék farmolni egyet. És a Raidbossok... nem tudom egyedül lvl61-en van e értelme rájuk menni?!

    (#10967) Are,on Még nem próbáltam ki, nem is tudom mitől olyan jó a Conference Call. Ebből dob a Warrior elemental verziót? Mert nekem csak egy simát dobott.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák