Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horn3t

    tag

    válasz Pepeninho #1756 üzenetére

    Jaja, már van. Heavy lvl6, Zooka még csak lvl 2, és a Warrior is csak lvl 2,
    van már 8,9,9,11,12-es hajóim, a gunboat lvl8
    a szobrokból 5 van, csak már nem tudom fejleszteni tovább, hogy tudjak letenni, pedig ásvány lenne.
    az aranybányák meg lvl6-sak. amit lehetett építettem, csak fejlesztésre nincs energiám a tornyoknál. a snipereket fejlesztettem fel 5-ig, meg egy-két géppuskásat 1-2 szintet nyomtam rajtuk.

    riflemant felfejlesztettem 4-ig, de ahogy látom, azokat senki nem használja csatában. kár is volt a pénzt kidobni rá...

    akkor a heavy-t se fejlesszem sokkal tovább, inkább a warriort nyomjam?

    a tengeralattjárónál meg kicsit pénzkidobásnak tartom a 13 órás horgászatot. van hogy nem is éri meg a pénzét.

    csak úgy idegesít, hogy 265 ezer kéne a következő fejlesztéshez, ahhoz meg az aranyraktárat is kéne fejleszteni, viszont amikor 100 ezer felett volt pénzem lerabolták, így meg soha nem tudok fejlesztésre összegyűjteni.
    lehet most a tornyokat kéne felfejlesztenem kicsit a védelem miatt, és akkor nem annyira támadnak be?

    ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

Új hozzászólás Aktív témák