Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi666

    senior tag

    válasz keIdor #7298 üzenetére

    ne hajtsunk már el minden értelmes embert az országból, ha akad egy kis problémája.
    mert akkor tényleg csak a nyugdíjasok, meg a cigányok maradnak.
    amikor jó volt magyarország, akkor szerettük, most meg mikor szar, akkor meg menekülünk?

  • E-Max

    tag

    válasz keIdor #7298 üzenetére

    Nincs lakásunk. :N
    Cég fizet egy lakást egész évre ki van bérelve, immáron 4. éve, ott egy garázs.
    Arra, hogy havonta kimegyek 1 vagy 2 hétre, legyen hol lakni, ne hotelt fizessenek.
    Kimenni azért nem megyek, mert egyrészt nagy gyerek itt jár egyetemre, feleségem nyelvet nem beszél, és itt a munkahelye is, kis gyerek meg ovi... :)
    Azt meg nem akarom, hogy én németül beszéljek hozzá, nejem magyarul, és suliban megint németül, mert akkor magyarul elfelejt.
    Kár lenne érte. :(

    Ma egerből vissza pályán jöttünk, A6-ossal, végül volvo itthon maradt.
    Egy yaris elkezdett versenyezni... :DDD
    Aztán kb 5km-en keresztül egy VW Crafter szórakozott, megy belső sávba 110-el, mögémegyek, semmi, mondom ok, várok picit, semmi, lámpázok, semmi, lámpázok párat, semmi, duda, semmi, jobbra ki, ő is elém vág, mondom puff 2., balra be, padló, elém vág. Meguntam, 2.-ba be, padló leállósávon...Oda nem mert elém jönni... :U
    Reggel megyünk lefele, kívül kamion, előttem suzuki, hagytam 2 autónyi helyet, hova másszak rá.
    Én belsőbe, kamion külsőbe, kb 7méter volt előttem a kamionhoz képest.
    Mögöttem látom 7-es bmw közeleg, mondom most nem rántom ki a kormányt, mert bele megyek, puff mögöttem ki külsőbe, lámpa, stb nélkül, elém a 7méteren bevágott, suzukit ledudálta, már majdnem belső szalagkorláton volt, előtte végig sor, cikk-cakkba ment mint az állat, index nélkül.
    Hogy az nem volt normális, az fix.
    Magyar, E-xxxxx rendszámú kb 2 éves 730d volt, kb 20 év körüli fiatal gyerekkel...
    De olyan volt, mint a kisujjam, nem kigyúrt kopasz... :U

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák