Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz VR6-Fan #7287 üzenetére

    melyik lóra gondolsz melyik mocitokra?:?

    fekeandras>>de édes....már nem bánom a másik topikba az off.ot picit lelkiismeretfurdalásom volt lefikáztalak de mostmár teljesne tiszta a lelkem....ártatlan vagyok... :K

    Sipi16>>igazad van sehol..max. pályán ha nem akarsz visszakapcsolni de előzni akarsz...illetve autouton..ha kisebb a hely mégis biztonságosan nyugiba befejezed az előzést...városban tény nem kell 200+ ló...még a 70-80 is elég.

    Én ültem limitált szériás 1.9s turbó benyás S40ben...srác autószerelő felhuzta 205 lóra...ki is tette a T4est hátra. Nem ámítás láttam...5en ültünk a verdába max. 1500as fordulaton volt 2esben mert épp kekanyarodtunk utcából....nyomott egy padlót és ugy belebaxott az ülésbe minket....eddig egyik autóba se éreztem ilyet...még nagyobb mocis bömibe se amelyikbe ültem :B :B .....el tudnám viselni de a srác is mondta ha nem ő szervizelnémagának lakása gatyája rámenne.

    ácsi nem tuningolt...full gyári mocikról beszéltünk..."de van a 2,2-es az 315 papiron"..ez tény fedi a valóságot. ;) .....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák