Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz fekeandras #7261 üzenetére

    Erről jut eszembe, nem is mondtam.
    Majdnem bekerültem a családdal a tv-be, mint külföldön magyar halottak...
    Ausztriába pályán jövünk tegnap haza.
    Egyik felhajtónál megyek külső sávban 140 körül, egy fekete, valószínüleg szarrá tuningolt T5-ös motorral szerelt, fullra sötétített ablakos S40 felhajtón padlógázzal kijön, előttem át belső sávba, kb fél méterre kocsi orrától, be belső sávba, kb 220-250-el, cikkcakkban előzte az autókat, index nuku, szerintem vagy be volt drogozva/piálva a csávó, vagy egy elmebeteg volt.
    Sokkal durvább volt mint a filmekbe.
    Pont előttem húzott át, belül meg egy terepjáró volt, ahogy láttam szerint a segge hozzáért a pajero orrához, tőlem fél méterre volt, olyan padlóféket nyomtam, meg az egész sor előttem, mögöttem, hogy ihajj, előttem egy kamion volt, de ahogy cikázott az őrült bemászott kamion elé, mögöttem egy Q7-es, ha nem fékezek időbe, kamionba belemegyek, Q7-es meg belém, ott haltunk volna meg...
    Nem láttam még hírt, hogy balesetet okozott-e, de hogy nem volt magánál, az biztos.
    240-el autópályafelhajtón be, és 3 sávon át körbenézés nélkül, autópályán, ott ahol 130-150-el megy mindenki... :(

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák