Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz molnarpeter #57336 üzenetére

    Az a baj, hogy kiszereltetem, máris leesett lábról az autó és tárolgatni kell a szerelőnél. Felküldöm a két lengéscsillapítót Szegedről Pestre futárral, nehéz csomag lesz, sokat fizetek. Fizetek a bevizsgálásért, majd fizetek a felújításért, majd onnan a visszaszállításért és a beszerelésért. Nekem ez nem éri meg, ráadásul alsó hangon ez a kör így kb egy hét látatlanban és mivel nem tudok másik autót szerválni, marad az az opció, hogy mindent összevásárolok a művelethez (lengéscsillapítók, 2 rugó, porvédő és ütköző szett, 2 toronycsapágy, 2 kerékagy plusz már megvan a komplett első lengőkar készlet is), majd beállítok vele a szerelőhöz és legrosszabb esetben 2 nap alatt készen van.
    Amennyiben nem áll köszönőviszonyban a valósággal a fent felvázolt menetrend úgy nem szóltam semmit :D Az a gond, hogy nem csak kizárólag lengéscsillapító cseréről lenne szó és le akarom tudni egy szereléssel az egészet.

    Keményítéshez, puhításhoz hülye vagyok, nem tudom mi számít keménynek vagy puhának, legyen (közel) olyan, mint a gyári, nekem az bőven elég.
    Inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy a felsorolt gyártók közül melyiknek a terméke lesz várhatóan olyan minőségű, hogy nem kell 1 év múlva kukázni. Nem feltétlen ezekről a konkrét alkatrészekről lenne szó, csak példának tettem őket be. Ráadásul nekem Szegeden helyben van a Kovács autó, 99%-ban itt a legolcsóbb az alkatrész és át is tudom venni.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák