Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz FIREBLADE78 #49160 üzenetére

    Hat ez egy fapad!

    Az A6 minosegibb belsoterrel rendelkezik ebben az evjaratban?
    Hat szerintem nem.

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz FIREBLADE78 #49160 üzenetére

    Most olvastam én is reggel. Ez az újságíró egy barom. Oltári nagy hülyeségeket állít a cikkben, amik nem igazak. 10 éve még jogosítványa sem volt, és nem látott még E Mercit sem, saját állítása szerint. Hogy mondhat véleményt egy ilyen tapasztalatlan suhanc egy kocsiról? Úgy látszik, hígul a szakma ott is.

    Szerintem nagyon szép a F11, rengetegen mondták már, barátok, gumisnál, parkolóban, stb. Nyilván ez egyéni ízlés kérdése. Nekem az A6 beltere nem tetszik, nézegettem azokat is, de nem bírnám megszokni azt az összevissza hányt műszerfalat meg az egész dizájnt. Az alap ülésekről nem is beszélve.

    2013-ban jelent meg ha jól tudom ez a 25D motor, a négyhengeres legerősebb verziója. Két turbója van.

    A cikk végére felment bennem a pumpa:

    Utóbbi sokat dob a belül meglehetősen fantáziátlan, és sok helyen elég olcsó hatású beltéren. - hátezhüje

    és akkor még nem vezettem (sok más mellett) Audi A6-ot sem a V6-os dízellel, fényévekkel minőségibb beltérrel. - honnan az anyádból tudod, hogy milyen a beltere az audinak, ha nem ültél még benne???

    a 20d ereje ugyan elegendőnek tűnik, de nagyon hamar felszökik a fogyasztása, amint egy kicsit jobban odalépünk - most erre mit lehet mondani? Értelmi fogyatékos!

    Elég gyorsan járok a 25D-vel, és nem nagyon megy 7 liter fölé a fogyasztás. Hét elején 900km-es autópályás út, visszafelé tele csomaggal. Végig 160-180, meg 200, meg kicsit felette is volt. 200-zal csak keveset, 40-50km-t mehettem. Így volt a fogyasztás 7 alatt. Ez magas fogyasztás? 220 lóerőnél, majdnem 2 tonnával?

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák