Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz CharlieDrop #22712 üzenetére

    Voltunk megnezni a kocsit:
    A kinezete nekem nagyon bejon, ilyet keresek. Persze hibak vannak a fenyezesben is, meg az ulesek is kopottak, de ez nem problema.

    Rozsdat az elso kerekjarat mogott, az ajto aljanak volnalaban talaltam, de tenyleg csak par centi, nem veszes. Illetve az ajtok elejenek az elei kezdenek rozsdasodni. De sztem ez egy 14 eves autonal elfogadhato.

    Ami viszont a rossz hir, hogy az elado semmit nem tudott mondani a szervizekrol, hogy mi lett elvegezve, mi nem. Mi lett cserelve. Elvileg alvazszam alapjan a BMW kereskedesben majd ellenorizheto.

    Egy gyors kort mentunk vele, ket hibat talaltam:
    - Hidegen "elektromos hangja" van a kocsinak, szerintem (es mar az eladonak a szerelo is mondta), hogy a hirdotoke lesz az. Ez nem tudom mennyire gond. A szereloje azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni. Szerintetek?!

    - Az elado bevallasa szerint folduton sziszeg az elol, tehat gondolom a lengescsillapitot cserelni kell.

    Lancot milyen idokozonkent / kilometerenkent kell cserelni?

    Szerk: Amikor beinditottuk, akkor hideg volt a motor. Par percig csinalta ezt a hangot, aztan szepen bemelegedett allva! Az en is Renaultom nem melegszik ilyen gyorsan allva.
    Utana mar szepen jart a motor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák