Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #18659 üzenetére

    én ezt nem mondtam, de rengetegen járnak nyárival és mégis élnek virulnak.
    tudni kel vezetni, ennyi.ovatosabban télen.
    nem arra mondom hogy ha áll a ho az uton vagy ledermedt a beton netán jeges.mert azon valszeg a télgumi tényleg jobb.de a naptár szerinti tél nem indokolja Mo.n pláne az elmult 3-4 év alapján a téligumi hazsnálatát a téli honapokban.
    ha meg akkora a ho nem megyek ki az autoval, ugyis kb 5x nagyobb az esély belémcsusszanak. még ha 100k.s téligumival feszitek is az uton.és akkor mondhatom huu de megérte ettől még aki eltrafál ugyanugy elfog és tropa lesz a kocsi.

    nem az én mentalitásommal van a baj hanem már leirtam régebben mivel, nem ismétlem magam sokszor.
    az hogy ki hogy mennyit költ mire azt meg mindneki maga dönti el, demokrácia van még egyenlőre papiron.

    aki igy áll hozzá hogy az autozás egy veszélyes üzem, fél tőle...na én meg az ilyenekkel nem akarok találkozni eggyel se.se télen se nyáron, se esőbe....semikor csak feltartják a forgalmat.és még a nyugodt vezetőből ;] , lásd pl:én is kihozzák az állatot.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák