Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz MPowerPH #12932 üzenetére

    ok biztos benéztél valamit mert én ittasan nem vezetek.max ha kényszer van az más kérdés.
    De látom megint kell a nyugtatód, azért jol elszorakoztatjuk egymást, ez a lényeg nem :DD :C .
    Te figya...én már annyiszor leírtam!!..mér nem olvasod 1x el rendesen??vagy a felfogással van gond??..én enm hobbyibol megyek gyorsabban hanem mert a kocsinak is így esik jol.jobban.időben nem akaroma bkv megverjen, hisz akkor minek ültem kocsiba??..és csak dinamikus temposna szeretnék eljutni A>>B.be.
    A tábla a tövény szabályát megszeged inenntől bűn amit cisnálsz lényegtelen ltb vagy ltk.
    200zal már mentem a bwm.vel.és tudom hogy 170+ba már ugy megnövekszik a figyelem kérdésköre hoyg azt tartósna biztonságosna fenntartnai ember nem tudja.
    Az okítás emgy.azt közbe ja V6.meg sti. meg gsi.... ;] ...50nel megy mi.persze.....ja mega detektor ott figyel de végülis ő 50nel emgy :C :C
    Más az értékiítéletünk ezért nyugodtan megszolhatsz magadról állítasz ki szegénységet.én nem gazdag vállalkozó apuka gyermeke vagyok.nekem egy e46 330i luxusnak számít.valszeg sosem lesz.más kérdés annyira nem is akarom.max kiprobálni egy nyári szezonra csípptuninggal. ;]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák