Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saguaro

    tag

    válasz MPowerPH #12808 üzenetére

    Nem tudtam a srácról semmit, csak hogy hol találkozzunk(egy Stop-Shop parkolóban)...
    Nem az én autómmal voltam, kölcsön autóval, az enyémet kedden elvitték, ezért nézek autót. 2M-ért vettem, hihetetlen nagy szerencsével, 3-ért vitték.... :K

    Ma is megnéztem egy kombi A6-ost, ami zavart benne az az, hogy se egy GPS, se egy ülésfűtés, de még csak nem is elektromos ülés, se tempomat, se semmi, 2002-es, 2.5-ért...
    Kintről hozták be 3 éve, nem tudni mennyit ment. Állapotra szép volt, de az nem sok.
    Ennyiért jobbnak tartom a Mondeot. Vagy legvégső esetben egy kollégának/ismerősnek a saját A6-osa. Nem tette fel netre, igazán eladni se akarja, én dumáltam rá. De azaz autó olyan patent, hogy a srác fogkefével, bőrápolóval esik neki kéthetente minimum a kocsinak, minden porszemet eltávolít belőle, nemrég költött 400.000-et a 160.000-es nagyszervízre, Ő vette újonnan a kocsit, végülis azért adja el, mert A5 Sportbacket vesz. A gond csak az, hogy manuális, 2001-es, nincs benne tempomat-multikormány, de ezen kívül az a kocsi makulátlan. Mondjuk árban a Mondeo szintje.
    Ha automata lenne, már biztos, hogy megvettem volna, a többi nem is érdekelne, hogy nincs benne.

    Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

  • urban racer

    senior tag

    válasz MPowerPH #12808 üzenetére

    hálistennek a "szakmunka" kivételével mindent én csináltam...
    Viszont én elteszem magam holnapra, korán kelek, de délután benézek ;) ;)

    A vicc az, hogy már most nézegetem, hogy mire cserélném :D Pedig kész sincs még teljesen(mint ahogy a képeken is látszik...)

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák