Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Tálydi #11095 üzenetére

    Jah, 7.8l/100, ha nem száguldozol, de temposan mész. 130 is bőven belefér még. Ha nyugisan 90-el tötymörögsz, és nem izgulsz, akkor 6,5l körül is simán eleszik. Nekem most 8.1-et mutat eddig összre, nagy átlagban így jön ki. Pl. múlt hétvégén Bonyhádról hazafelé 10.4l volt az átlag, mert folyamatosan 2.-ban vagy 3.-ban kellett előzgetnem. Utána 140 ha szabad volt, ugye ott nincs autópálya.

    tibi666: A látszat csal, mert tényleg az van benne, de még a Svájci tulaj rakatott bele +6 hangszórót az ajtókba, ugye oda a Business hifihez nem jár semmi. A hangzása szép lett, de nem arra való, hogy üvöltsön, nagyobb basszusnál torzít. :(
    De a Prof. se jobb am, +20k-ért kicserélhettem volna, csak nem láttam értelmét. Az elején mikor meglett gondolkoztam naviban, meg is volt minden, még a kábelköteg is meg lett oldva, mivel egy 7-esből lett kikapva minden, és elég lett volna a hossz. Mert ugye az a legdrágább része a navinak.... 300k -ból meglett volna a csomag, csak alig akarták vállalni a beszerelést, gondolom elég melós munka végigkábelezni az autót... Meg a 7-esből is nekünk kellett volna kiszedni mindent. Szvsz, elment a kedvem, sok lett volna a munkadíj. :(

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák