Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz #10186752 #3389 üzenetére

    akkor azt nem találtam meg. Lehet akkor eltévedtem mert a pálya végén a 3 árnyék volt.

    na mindegy szóval tegnap haladtam azért. Bár még ennyi játék után is híres utolsó mondatok kategória a "de szép nagy tér nézzük mi lehet itt 3 blood viallal" ;] :D

    Szóval a három árnyalak. Tudom hogy nem így kell stb de mivel úgy érzem amúgy megkapom a törődést a játéktól ezért ha adja a lehetőség akkor használom amit ad még akkor is ha nem biztos hogy könnyít. Szerintem itt 3 vs 3 meccs azért egyszerűbb volt. :D (így lett másodikra meg gyakorlatilag)

    Aztán ugye jött Bergengócia meg a végén a pók. Hát itt semmit nem értek a nps hunterek talán csak annyit hogy nem minden jégesőt én kaptam. Gondolkoztam hogy mindig leverem a kispókokat, de aztán feleslegesnek tűnt. Igaz itt sikerült a döntetlenre hoznom, szerencsére én újraéledtem ő nem. :C

    Újra yahargul némileg megváltozott városképpel. Na ez nem tetszett, hogy pont azt vette el amit szeretek. Az oké hogy ha meghalok mindenki visszatér legyen. De amikor folyamatosan van valami stresszfaktor amit nem lehet (legalábbis nem tudok) kiküszöbölni és ez a felfedezés rovására megy az nem annyira tetszik. De legalább megint úgy éreztem magam kis túlzással mint az elején. És akkor one reborn. Annyira büszke lehetek magamra, hogy a korábbi teslakutya után direktbe mentem a lábára mert akkor valóban összezuhant, bár jobb lett volna ha nem szinte mindig rám esik mert akkor a fejét jobban tudtam volna ütni, de legnagyobb meglepetésemre elsőre meglett.

    Ja és a három hunter akik nem nagyon akarnak 1v1-et bár a robot külsejűt sikerült elcsalni azt meg is csaptam, de kettő az már sok volt éjjel.

    És akkor megint lecture building és megint egy rémálom. Nem tudom jól csinálta-e de a beszélő pókembert azonnal levertem. Amilyen ez a játék csoda hogy az npc-k túlélik mert egyből ütök aztán kérdezek :D

    A rémálom meg megint nagyon xar, a végén a pókok :O

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák