Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz Tikakukac #25234 üzenetére

    Látom neked sem sikerült megérteni amit írtam. "kb mintha ránéztek volna minden benne van-e.", de nem ez történt, hanem felette írtam hogy mi történhetett: Egy pl Forza Horizon 3 bundle csomagból - aminek a doboza 100% azonos a sima dobozéval - kivették a Forza Horizon 3 letöltőkód kártyát (ezért bontották ki) és a külső "Forza Horizon 3" fedő kartont levették, ami - ahogy előttem is írták - pont ott van a dobozhoz ragasztva, ahol maga a doboz záró cimke van. Ezt elvágták. Mellékesen megjegyzem ez a cimke simán levehető, így felesleges volt elvágni, amúgy.

    Miért kellett ez? Mert elfogyott a sima, de vitték mint a cukrot, így "butítottak" pár gépet.

    Ez az ultimate érv. Remélem így már tiszta. Ettől ez még mindig csak találgatás, csak segíteni akartam. Gondolom ha ronggyá lenne használva a gép azt leírta volna.

    Ám akár a vám is belenézhet bármibe, mondjuk azt fel is tüntetik, de egy sima meglepődésen túl nem foglalkoztam sose vele... de a termékeim még újak voltak.

    Remélem ebben az esetben is ez a helyzet, mert a fenti csak akkor lehet rá magyarázat.

    ui: épp ezért bontok kb 5 éve videó előtt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák