Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz kene84 #6601 üzenetére

    Hát én is így - ilyen vagyok... sztem játszok vele párat (amúgy sem vagyok a nagy gamer), aztán úgyis megunom... de legalább árában eltudom majd adni pár hónap múlva, ha úgy esik éppen... De fogadni merek, mivel egy máshol is 60-65E alatt nem megkapható termékről van szó, így 30E-ért vannak "ügyeskedők", akik 40E-ért simán tovább tudják passzolni a nagy karácsonyi vásárba (írjátok, hogy jajj nem a legújabb modell meg mittudomén, de akkoris), engem nem érdekel most aki venni akar 60-65E-ért tud... így meg 40E-ért is megkapja majd "idegeskedés nélkül"

    65E-t tuti nem adtam volna ki rá, de 30E-ért egy "kipróbálást megért nekem"... (bár ha egyáltalán lesz belőle rendelés, mivel nagy a csend körülötte... kapom az e-maileket a törlésekről, meg további visszaigazolásról... aztán az lesz a vége, hogy a 6 vagy 8 vagy fene tudja hány azonos Xbox rendelésből 0 lesz.... bár én akkor se vágok magamon eret, mint egyesek akik itt úgy síránkoznak, hogy "rákészültek", aztán semmi - én épp ráértem bénázni ezzel. De úgy tudok röhögni, amikor fészen is sírnak, hogy jajjj hát így nem lesz karácsonyi ajándék, meg mittudomén... vicc kategória, tényleg "olcsón vett műszaki ajándék" miatt nem lesz "Karácsony"!? Mondjuk én azt se értem, aki csomó pénzt kiad Karácsonykor minden szarra, amire semmi szüksége nincs a gyereknek / szülőnek / nagyszülőnek - inkább költsétek kajára, egy közös vacsora a családdal, stb. akinek csak az új xbox-al vagy iphone-al karácson a karácsony... bár elnézve a mai tiniket, ha nem tudsz menőzni a 100-200E-s telóval vagy akármi, akkor egy senki vagy, de hogy azt megbecsülni, hogy azért a 100-200E-ért mennyit kell dolgozni... az már derogál)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák