Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Lehet rosszul emlékszek de tavaly vagy azelőtt az emag húzótermék utánvételes rendelést - másnap! szombaton!!! hozta a MPL - Magyar Posta futárszolgálata... Sőt ~3éve meg amikor a karácsonyi rohamba összeomlott a posta, akkor is gyorsan megjött

    /szerk
    visszanéztem! Tavaly - tavalyelőtt 4-7nap alatt jöttek ki a rendelés pillanatától a BF emag húzótermékek... viszont 3évvel ezelőtt tényleg szombaton másnap kihozták!

    #36714zenefan
    amazon.de szállít Magyarországra... tavaly / tavalyelőtt volt ott asszem xbox vagy digital... mindenki izélt hogy húúú 50E az alzánál, kupon trükkel valami 42E volt... amazonon meg 40E volt kb. 2hétig simán rendelhető! vagy valami hasonló rémlik!
    Tavalyelőtt meg talán 2joy-os xbox volt hasonlóan jóáron (itthoni legjobb BF ajánlat -10k)

    A lényeg hogy az amazon.de az szállít!
    A "magyarországi" megjelenést úgy értettem, hogy itteni webshopok, meg hivatalos megjelenés itt, akár raktárral, stb. (mondjuk az inkább 10év hogy itt raktár legyen, de az itteni webshopok árösszehasonlító beintegrálása sztem már csak max .1-2év... és akkor letartolja az itthoni webshopokat, mert olyan nyomott árak lesznek, hogy "bekerülhessenek" az amazon kínálatába... nem holmi arukereso lesz a mérvadó, hanem mindenki amazon

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák