Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tosee

    őstag

    válasz TeeJay #21874 üzenetére

    Még az XP-s idők óta használtam utorrentet, és egészen 2.2.1-es változatáig frissítettem, ment probléma nélkül, tette a dolgát! Viszont mióta updateltem windows 10-re (x64 1709) sajnos bezárás után ez a hibaüzenetet vési az eseménynaplóba: [kép] A működésben ez nem befolyásolta!
    Ez volt a kiváltó ok amiért elgondolkoztam a váltáson, és fájó szívvel de búcsút vettem a régi utorrenttől, és próba képpen átálltam qbitorrent-re jelenleg a 4-es verziót használom (3.x.x-ről kezdtem), de nem az igazi egyenlőre! Seedelés során olyan pillanatnyi feltöltési sebességet mutat, hogy kellett mérnem egy speedtestet mert azt hittem sávszélességet emelt a szolgáltatóm, a pillanatnyi sebességek közötti különbségekről ne is beszéljünk! Vannak még hibái a 4-es verziónak, de ha javítják őket akkor egész használható lesz! :K

    Személyes véleményem alapján ha össze kellene hasonlítanom a kettőt, akkor utorrent indítás után előbb megtalálta a kapcsolatokat, előbb seedelt, és stabilabban tartotta a maximális feltöltési sebességem! Letöltésnél a tárhely előre lefoglalása gyorsabban ment. Mindez független attól, hogy qbitorrent 3 -as vagy 4 -es verziójáról beszélünk! Viszont qbitorrent a 4-esbe mintha indítás után gyorsabban találná meg valamivel a kapcsolatokat, ezáltal előbb seedel mint a 3-as verzióban. Szóval várom a frissítést aztán majd meglátjuk, de drukkolok a fejlesztőknek, mert alapvetően jó úton haladnak! Remélem nem követik el azt a hibát amit az utorrent fejlesztői az újabb verzióknál!

    A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

  • iguana

    őstag

    válasz TeeJay #21874 üzenetére

    én meséljem el? nem tudom. ezt olvastam többször is itt és más fórumban. nekem nem volt ilyen nyűgöm, de hozzáteszem, hogy nem is hasonlítgattam, nem vesződtem vele. én a mindenkori net sebességemhez mértem össze. ha szemre megvót', akkor megvagyunk elven.

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák