Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    Akkor közzé is teszem, hátha valaki hasznát veszi. :)

    qBittorrent Dark WebUI

    Letölthető innen: qbittorrent-dark-webui.zip

    Részemről a kiindulási alap ez a csomag volt, amit csak Google-el találtam, de ennek a színei és betűtípusa számomra elég zavaró volt (login screen & main window), így némi átalakításra szorult, és a végeredmény ez lett:

    A letöltött csomag tartalmát célszerű valahova a qbittorrent profil-könyvtárába másolni, majd a default WebUI-ban engedélyezni az alternatív WebUI-t, megadni a mappa elérési útvonalát, és már működik is. Fentebb volt róla szó, hogy sajnálatos módon a megjelenés beállításait (oszlopok, oszlopszélességek, stb.) nem tartja meg a kliens, ha a böngészőből törlöd az előzményeket és a sütiket, így én például az alapbeállításokat módosítottam saját igényeim szerint. Ha szeretnéd ugyanezt megtenni, akkor a főablakban megjelenő és elrejtett oszlopokat, illetve ezek méreteit a...

    ./private/scripts/dynamicTable.js

    fileban tudod állítani, a 816 és 847. sorok közt. Szerintem elég egyértelmű, de ha valaki számára mégsem, annyi, hogy a sorok végén lévő true / false értéktől függően jelenik meg, vagy marad rejtve az adott oszlop, illetve az előtte lévő szám a szélességét adja meg.

    Továbbá én belepiszkáltam még a főablak bal oldali oszlopának (Állapot/Kategóriák/Címkék) szélességébe is, ami a...

    ./private/scripts/client.js

    file 129. sorában lévő érték módosításával állítható, valamint ugyanitt a fő ablak jobb oldalán megjelenő alsó és felső területek (torrent lista és torrent részletek) méretarányába is, ami ugyancsak a...

    ./private/scripts/client.js

    file, 849. sorának végén lévő arányszámmal módosítható.

    Jó szórakozást! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák