Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    válasz BBéci #33610 üzenetére

    Ha nézted miket írtam,itt a lényeg az hogy a NAS-om gyenge és azt váltom ki egy olyan megoldásra ami nem kerül sokba de nem 2 -4 MB/s-al tölt hanem legalább 30-40-el.
    Mivel adott ez a laptop(és még 3 de azok csak I3-as procival vannak szerelve és nem gigás a LAN rajtuk ezért estek ki) és amúgy is akartam fejleszteni ssd irányba ,ez volt a legkézenfekvőbb lehetőség és ha nem torrentezni kell akkor is ki tudom használni.
    Igaz hogy egy régi laptop ez de én nagyon szeretem mert amire nekem kell még mindig bőven jó pedig 8. éves!(abban az időben ez csúcsnak számított a maga kategóriájában,és sim kártyát is tudok tenni bele és onnan mobil netezni ha úton vagyok,többek között)
    Nem szívesen dobok ki semmit,főleg nem olyan dolgot amit még tudok hasznosítani.
    Én így öregedtem meg ez már így marad! :Y

    A mercis hasonlatnál az arányokra céloztam de vagy érti valaki ha akarja vagy pedig nem! ;]
    Jah mert te csak városban közlekedsz akkor vegyél Velorexet az is tud talán 50-el menni és ne kerül sokba! :P

    De ha nem tetszik amiket írok miért nem lépsz tovább rajta mint hogy belém kössél állandóan??? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák