Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    ahol én olvastam azt írták hogy az SSD-k kevésbé csípik a 16-64kbájt kiírást mert minden alkalommal amíg nincs tele egy cella újra kell programoznia az egészet és azt írták így 10GB kiírás esetén 8-10x több írásterhelést kap egy cella meg ugye lassabb is mivel az SSD is 1MB és afelett gyors kegyetlenül
    persze az új SSD-k simán írnak 4K méretben is elég gyors sebességgel de azért az 1-4M gyorsabb lesz mindig is.

    ha van mód átállítani szívesen letesztelem úgy is
    csak én annyit néztem hogy alap beállítások mellett a 2.2.1 hasított a 3.5.0 meg lomha volt
    és laptopon a qbittorrent a 830-as SSD-re szintén lomha volt miközben 2.2.1 uTorrent hasított

    tuti hogy van valami köze ahhoz hogy melyik kliens milyen szeletekben ír a merevlemez/SSD-re
    és HDD-nél is jobb szerintem ha nem sok nagyon apró hanem kevesebb 2-4-8MB-os szeletet kell kiírnia

    na meg közben oprendszer függő is szóval kb. 3-4 fajta népszerű klienst kellene win7-8.1-10-en is kipróbálni
    nem kevés kombináció annyit nem fogok bevállalni

    win7 x64-en SSD-n hasított a 2.2.1 és semmi hátrányát nem láttam
    egyedül csak az 1TB-os SSD hiányzik ehhez addig meg megy a szívás a 2,5" 5400-as HDD-re amit bír azt bír és kész.

    Glaz : megnéztem 2.2.1 alapbeállítások ez az érték van 2097152
    ez gondolom 2MB-ot jelent
    na qbittorrent alatt hol lehet ezt változtatni?

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák