Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzolee21

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy gigabyte p35 ds3 lap benne q6600 proci, 2Gb ram (egyik 1066mhz, másik 800 mhz -> hülye megoldás tudom, de everest szerint szépen fut együtt 800 Mhz-en) és egy 9600 gt sonic vga (márkáját nem tudom) valamint egy 450-es chieftec táp!
    A problémám az vele hogy sokszor újraindul a gép, indulásnál hosszú sípoló hangot ad mielőtt elindul az alaplapon levő ledek 2 sora a pirosig kúszik, de utána elindul!
    Viszont játékokban nagyon alaulteljesít 1024*768-on is alig akarja futtatni az új játékokat, és alap beállítások melett a fent említett felbontáson 6200 pontot kap 3dmarkban, 5-10 average fps mellett!
    Everest azt írja hogy a kártya pcie 1*-es sebességen fut! Lehetséges ez?

    Azt mondták hogy frissítsem a biost- elősször! ehhez kérnék igazából segítséget, de további ötleteket is várok, ha valaki találkozott már hasonló hibával!
    Van szünetmentes tápom! Így lehet használni a @Biost? Mert amugy nem ajánlják de vettem flopit és cd-t is ha máshogy kell! El lehet így rontani az alaplapot?
    Valaki tudna adni nekem egy érthető leírást!? esetleg pm-ben msn címet vagy irc elérhetőséget is várok egy segítőkész hozzáértőtől!

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák