Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz morfondőr #807 üzenetére

    Nekem valami hasonló van. Van egy USB HUB-om meg egy DAC-om, ami az előző Asus alaplappal jól ment, az új Gigabyte-al meg mindkettő rendetlenkedik. A HUB-nál ha rádugok egy pendriveot, akkor hibásan másolja rá az adatot, a DAC-nál meg ha elkezdek zenét játszani róla, akkor pár perc után ledobja a lap az összes USB eszközt, mindezt úgy, hogy az eseménynaplóba semmi nem kerül be. Ha viszont ezek nincsenek rákötve, akkor minden vidáman megy, és tölteni is jól tölti az összes többi eszközt. Franc se érti, eseménynapló nem ír semmit róla. Régebben volt egy hibás Gigabyte lapom, annál is csak ez az USB hub nem működött meg állandóan azt írta, hogy a videokártya illesztő leállt, de a videokártyának semmi baja nem volt. Olyan is volt egy másik DAC-al, hogy egy Lenovo laptopon állandóan recsegett, és nem csak nekem, hanem mások is írták, hogy valami széria hiba van. Kipróbáltam egy Asus laptoppal, azzal meg teljesen jó volt. Általában úgy tűnik, hogy ilyen szempontból az Asus alaplapok a legbarátságosabbak. Szóval szerintem vagy valami alaplap hibád lesz, vagy egyszerűen az alaplapod és a billentyűd nem szeretik egymást, és nem igazán tudsz vele mit csinálni. Persze lehet driver hiba is, esetleg megpróbálhatod másik oprendszerrel is (Linux, BSD), hátha.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • morfondőr

    őstag

    válasz morfondőr #807 üzenetére

    Beszereztem egy pci-e usb kártyát és azzal tökéletesen működik a billentyűzet! Az alaplapra kötött minden más hiba nélkül megy! Fene se érti ezt, de legalább már tudom használni a gépet normálisan!

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Új hozzászólás Aktív témák