Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Vettem egy hiperszuper Thermaltake szettet, egér és billentyű. Jó, hát nem egy highend, de azért nem rossz, én meg nem vagyok milliomos (így is vagyont költök vasra) gondoltam jó lesz ez, tesztet néztem ajánlották, hát megvettem. Valamivel több mint 10 000 ft volt. Mondom ez már csak jó lesz. Előtte 1500 ft -os tesco keyboard-om volt, mert arra már nem maradt pénz... (általában az egéren, billentyűn és házon spórolok, a főbb motyókra, meg ingem gatyám költöm...na mindegy..) és csodaszép is a cucc, sejtelmesen kéken világít meg ultra extra dizájn, de hát nagyot koppantam, úgy néz ki. Mivel a bizonyos előző, tesco-s, 1500 ft-os billenytűzet használhatóbb mint ez. :Y :W (egyelőre legalábbis)
    Csudajó meg minden csak éppen nincs rajta hosszú i betű, aztán a nagy enter gomb, az speciel nem nagy, hanem kicsi és folyton az ű-t nyomom le vele, vagy helyette... de a legfőbb bajom, hogy bios nem látja egyáltalán... míg a tesco-s is usb-s volt, ez is az, előbbi gyönyörűen működik 1500 ft-ért a bios-ban (és a boot menüben), ez a csilivili hiper thermaltake, meg egyszerűen meg sem nyekken a bios-ban, továbbá emellett - mivel multi oprendszerrel boot-olok -még azt is beszoptam, hogy nem tudom az oprendszer választó menüt sem kezelni, mivel ugyebár indításnál (most is ascii kóddal ütöttem be a hosszú i-t) azt szoktam használni, ami igen kellemetlen, úgyhogy kénytelen-kelletlen most úgy vagyok, hogy a régi lepukkant ócó teszkó billentyűzet is itt mosolyog egy usb csatin lógva (letéve ide oldalra a pc asztal mellé), és arra használom, hogy bekapcsolásnál tudjak boot-menüből oprendszert választani.. azért egy fél millás konfigon ez eléggé cinkes.. ha valaki esetleg tud megoldást erre, annak halleluja... de ennél drágább keyboardot nem vagyok hajlandó venni és cserélni sem igazán szeretném, ha nem muszáj csak egy ilyen banális gond miatt... de lehet a vége az lesz hogy az ablakon kidobom..... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák