Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz ldave #2009 üzenetére

    A port gyenge, de legalább maxon megy 30 fps sebességgel (ez a limit), csak kár, hogy a látvány nem indokolja ezt a gépigényt.

    Körülbelül 7 órám van benne, sztoriból eddig nem túl sok minden derült ki, de az viszont durvább mint eddig bármelyikben. (FFXIV és WoW párhuzamosan, erre még kiadtak egy új patchet a Diablo III-hoz, és F2P lett a Guild Wars 2..., nem sok időm volt type-0-ra :DDD )

    A harcrendszer valós idejű, a világtérképen sétálva valamilyen szinten a Valkyria Chronicles jut eszembe, amikor a csapatokat kell irányítgatni, ugyanakkor mint mondtam, semmi körökre osztott dolog nincsen a játékban (egyelőre legalábbis).
    Szintén a harcrendszer: sok a karakter, próbálni kellene őket egyenlően fejleszteni, de annyira másképp játszódik az összes, más képességeket, kombókat kellene memorizálni hozzá, hogy egyelőre el vagyok vele havazva. Pl. Cinque használatára még egyáltalán nem jöttem rá (support szerű valami), mondjuk túlságosan nem is erőltettem.
    Hiába javítottak elvileg a kamerairányításon, és a harcrendszer irányításán sokat a PSP és a current-gen konzolokhoz képest is, én azt kicsit még nehézkesnek találom.
    A menü is néhol bonyolult, inkább csak nem egyértelmű, főként ott, hogy kiket vigyek az adott misszióba, és hogyan válasszam ki az aktív csapatomat.
    Ahogy azt már említettem, a harcrendszer gyors, csapkodós, amelyik karakterrel már kezdtem kitapasztalni azzal szórakoztató is.

    (ha valamiről bővebben szeretnél tudni, akkor kérdezz, este válaszolok, csak 5 perc múlva kezdődik a raid :D )

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák