Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kyle_

    tag

    válasz f27 #7556 üzenetére

    Szia! Mielőtt kiteszed a képet, illik tájékozódni!!! Én sosem mocskoltam senkit, pedig találkoztunk millió gányolt géppel, notival, konzollal - más cégek munkáival. Ezen a képen, ha figyelmesen megnézed. látszik, hogy a HANA chipet golyóztuk, semmi máshoz nem nyúltunk!!! Ezüst pasztát nem használunk, csakis Artctic MX-2 vagy jobb minőségűt. És nem teszünk ennyit alá :) Ja, és már úgy került be hozzánk ez a konzol, hogy mindene meg volt fújkálva hőlégfúvóval!!! Nekünk profi gépünk van, nem hőlégfúvózunk!!! (HR460, stb.)
    Garanciaidőnk 3 hónap, nem 1 nap, mint nálad és nem jellemző, hogy visszahoznák a készülékeket.
    Amúgy megkaptuk a két chipet, amit ma küldtél, egyik máris nem működik, de ellentétben veled, én nem reklamálok, vissza se küldöm, majd rendelek másikat valahonnan. Mert én ilyen vagyok :)
    Míg te próbálsz a mocskolódásból élni, pedig most nem is volt alapod erre. Ha kimegy egy készülék az üzletünkből a további sorsát nem tudjuk követni, sem garantálni, hogy később nem nyúlnak hozzá.
    Ez a topik az egymás segítéséről kell szóljon és nem az egymás lehúzásáról!!!
    Ennyit erről a történetről, majd jelentkezni fogunk nálad a hitelrontás miatt. Természetesen hivatalos úton!
    Semmi erőszak, mert az sem a mi műfajunk!!! :)
    További szép estét!

    Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

Új hozzászólás Aktív témák