Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alienpapa

    senior tag

    Ma jött haza a laptopom reballozásból. Fel volt válva a gpu.

    Nem tudom mi lehet a baja, de van úgy, hogy csak 4-5 alkalomra hajlandó elindulni. A többiben csak felpörög a ventillátor ég a power led és ennyi. Ugyan az a hibajelenség mint újragolyózás előtt. Viszont amikor indul akkor hibátlan. A 3d mark 2011 2szer is hiba nélkül lefutott rajta.

    A hiba nem csak akkor jelentkezik, amikor álló helyzetből kapcsolom be a gépet, hanem akkor is amikor újraindítom. Szóval restart után nem bootol, csak pörög a venti és ég a led.

    Próbáltam resetelni a biost, hátha az a baja. Nem nyomtam meg időben az F2-t, így túlment a gép a biosba lépésről és muszáj voltam a windows 8 bootlogó alatt nyomni egy ctrl-alt-del kombót. A laptop újra is indult, de megint csak a venti pörög és ég a kék led aszt'ennyi.
    Bocs, ha kcisit szájbarágósan írtam le, de nem akartam semmit kihagyni.

    Szóval nem tudom mi lehet a baja? Nem lett jó a reballozás? Viszont akkor egyáltalán be sem kéne indulnia. Az is fura, hogy működik rendesen a gép, és ha nyomok egy restartot már nem. Van egy olyan érzésem, hogy ez más hiba lesz. Ti mit mondtok így látatlanban?

    ''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

Új hozzászólás Aktív témák