Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz inspiroyhome #73621 üzenetére

    Amennyire ki tudtam sakkozni a fogyasztásmérős táp illetve a HWInfo CPU/VGA fogyasztási adataiból/összehasonlításból, cirka 80-85%-os pontosságot ad a HWInfo ami elég baráti.

    Vsync jó cucc, sajnos sok esetben forszámrízön olyan mouselaggot okoz amitől falnak futok.

    A mostani Catalystokban elvileg már van ilyen target frame rate bigyó, amivel tudod maximalizálni az FPS-t hasonlóan mint a vsyncel csak nincs összefüggésben a képfrissítés frekijével pl megadod hogy 80fps, esetleg majd próbáld ki azt, állítólag mouselaggot sem okoz.

    Az a gáz hogy ennél egyszerűbbet/praktikusabbat nem tudsz rá eszkábálni, kreativitás power oké de amikor féltettem a vRam chipeket a VRM-től és azon sakkoztam mit lehetne oda irányítani és hogyan ennél csak szarabb megoldások születtek. Mondjuk amit írsz az jó móka, mérik amit kell és ha kell akkor felpörögnek.

    Egy szálon (ImageEd.) faszát megy a 2600K-d 4Ghz-en is, 4.5-re kéne belőnöd csak eddigiek alapján szemre elfogy a hűtésed, majd Sassal finomhangoljátok.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák