Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #62026 üzenetére

    Adja rendesen nem? :C

    Én leízzadtam a röhögéstől hajnalban, remélem a felső szomszéd is felébredt rá.. ;]

    Skype/TS ügyileg elképesztő módon halmozom a tartozásaimat az utóbbi időben, mea cupla, Wimbledon némi életmód váltással jár, senki nem mondhatja hogy nem vagyok kompromisszum képes. :B

    Holnap/holnap után zsírshámán, nem megyek sehova és egyedül leszek, hajnalig kockulás.., cirka egy hete várom. :O

    (#62027) norbert1998:

    Te északibika, az egész jó állapotban van hallod-e :C , legalábbis ránézésre, ezen még vagy nem halt meg még senki vagy nagyon ügyes volt a szerelő!
    Viccet félretéve, komolyan tényleg faszán néz ki a kis méregzsák!

    Egy kedves PH-s ismerős mondta nekem nemrég az alábbiakat, szintén motoros bár egy kissé vadabb jószágot szelidít napi szinten..

    "Egy motoros onnantól hogy felül a motorra vegye úgy hogy láthatatlan..!"

    Sztem zseniális! :C
    Vedd úgy hogy nem látnak, ha így közlekedsz, fejben a környezeted előtt járva akkor nagy bajod nem eshet. Használd egészséggel és ésszel! Hülyékkel/barmokkal és peremlényekkel vigyázz, ők vannak többen! :K

    Görgőt szerelni amúgy kb 5-10perc és móka is!

    (#62039) iszilard:

    Ha emlékszel még rá mit álmodtál mielőtt felcsörgetett akkor nagyjából körbe tudod lőni az elhangzottakat.. :DDD Visszafelé is működik, legközelebb mikor beszéltek ha zavarba lesz akkor bögyösfarossal álmodtál, ha furcsán brummog majd/újrabootol néha a telefonban akkor a 780Ti-d szerelésével/ről álmodtál.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák