Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #10695 üzenetére

    "Ma valahogy egy hullamhoszon vagyunk :D...mondj gyorsan valami hulyeseget mert a vegen meg megkedvellek"
    Te jófej sas vagy! Én is bírlak... na nem úgy! :P gonosz voltam. Bocs.

    Istenért nem akarnám, hogy kedvelj. Én is utálok mindenkit, elvárom ezt másoktól is!
    DzsefriDogot kedvelem, a rajongómat, és KaribiTónit, meg Mahge Mehdet, ááá, akkor őt nem. Meg a vaskalapos-fapadost ;] , de nem igazán, mert inteles. A többieket sem kedvelem, csak kicsit, na. :K
    Sokan nem is vagyunk már: paripa, aki végre kicsit áemdés, reggelikukori, aki lelkes és fiatal, macskajajjj, símacsiga aki ritka, mint csigaházon a padlástér... stratoszférasárkány és a fa tál is tévedés, egyiket sem ismerem. :K

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • laca000

    őstag

    válasz MiklosSaS #10695 üzenetére

    A hármas ponttal nagyon egyetértek.
    A "kelet európai helyzet"..
    Tele van önigazolásra vágyó, komplexusokkal fűtött, szubjektív maszlagokkal a legtöbb topic, sajnos látod, a pénztelenség ide vezet.
    Mondjuk ezen nincs kedvem röhögni.
    ..hogy az emberek irigyek, és állandóan önigazolásra várnak.
    Pfejjjj.

    [ Szerkesztve ]

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

  • stratova

    veterán

    válasz MiklosSaS #10695 üzenetére

    3- sajnos igaz, mindenki gyujtogeti a kis penzet hogy vegyen valmi vasat, amikor meg megvan akkor amitsa magat hogy az ove a legjobb. Bemeseli maganak, holott csak frusztraciorol van szo. Sajnos kelet-europaban ez a helyzet.

    Ezen elmerengtem kicsit.
    Ugyanis ha lesz AMD business gép, én elismerem hogy Intellel gyorsabb, mert nem áll szándékomban ámítani magamat :) de igazából teszek rá, ha cserébe van driver ellátottságom 3 évig. Nem gyakran költök hardverre, így legalább ennyi időt kell kiszolgálnia, ha emiatt a felhasználási kör változik/korlátozódik, ám legyen.

    Laca GTX 770-et vett, hiába van ott a HD 7970 GHz kb. azonos szinten olcsóbban, neki az nem jött be a kezdeti driveres szívózás miatt, váltott. Nekem az Intel IGP nem tetszik (dxva-val néha kritikán aluli a képminősége).

    Laca Nem haragszom, nem neked címeztem csak példaként említettelek meg (utólagos engedelmeddel). Ha nem érdekel, ne olvasd. Ellenben belehallgatok abba amit küldtél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák